Нова Каховка | 05 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-04-22 » Новини

» УВАГА КОНКУРС на здобуття літературної премії імені А.П. Бахути

УВАГА КОНКУРС на здобуття літературної премії імені А.П. Бахути

Відповідно до розпорядження міського голови від 16 квітня 2020 року №131-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка у 2020 році конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути» розпочався Конкурс, присвячений 30-й річниці пам’яті Анатолія Бахути, поета-земляка.
Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є сприяння відродженню культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси; показ краси та багатогранності світу, створеного авторами, сприяння розвитку таких видів мистецтв, як художнє слово та література; сприяння виявленню та збереженню талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, погляди та переконання, які ґрунтуються на цінностях вітчизняної місцевої культури; зміцнювання дружніх та творчих контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 10 червня 2020 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не менше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської територіальної громади.

Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:
- Художня література – поезія;
- Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік учасників визначається станом на 01 січня 2020 року.
За результатами конкурсу визначається два переможця, по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.
Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення Премії відбудеться після 01 серпня 2020 року. Дата урочистостей буде оголошена додатково.


Відділ культури і туризму

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами