Нова Каховка | 30 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-03-26 » Новини

» У Новій Каховці на 79-й сесії міської ради розглянули 77 питань порядку денного

У Новій Каховці на 79-й сесії міської ради розглянули 77 питань порядку денного

Сьогодні, 26 березня, в Новій Каховці відбулася чергова 79 сесія міської ради 7 скликання. Сесія проходила з урахуванням всіх карантинних обмежень в закритому режимі з он-лайн трансляцією в мережі Інтернет.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати, які розглянули 77 питань порядку денного

Серед питань, які розглядалися на сесії, були звіти щодо виконання та ходу виконання низки міських програм за 2019 рік, затвердження міських програм на 2020 та наступні роки, внесення змін до програм у зв’язку з ситуацією, що склалася в країні з причини епідемії коронавірусу та введення карантинних обмежень в місті.

Фінансовий блок питань стосувався внесення змін у рішення міської ради про  бюджет Новокаховської ОТГ на 2020 рік у зв’язку з карантином і закупівлею обладнання для КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»,  облаштування приміщення і виділення додаткових коштів на оплату праці персоналу лікарні, надання допомоги підшефним військовим частинам УК «Нова Каховка» ВМС Збройних Сил України, 57 ОМПБр та частини ВПС України, що дислоковані у нашому місті.

Більше 50 рішень, які прийняла сесія, стосувалися земельних питань на території ОТГ.

Наприкінці роботи сесії з депутатським зверненням до міського голови звернувся депутат Сергій Сліпий, який підняв питання функціонування підрозділу підприємства ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ». Володимир Коваленко дав доручення підготувати звернення від міської влади до міністерства інфраструктури України з цього питання.

По закінченню розгляду питань порядку денного, Володимир Коваленко стисло доповів депутатам про заходи, які вживаються міською владою в рамках карантинних обмежень для забезпечення сталої роботи закладів охорони здоров’я, доставки їх працівників на роботу та додому. Доповів міський голова і про заходи, які виконуються силами комунальних підприємств по облаштуванню сміттєвих майданчиків, наведенню ладу на територіях старостинських округів.

Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами