Нова Каховка | 29 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-03-20 » Новини

» Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

В архівному відділі знаходяться на постійному зберіганні документи управлінської документації Райської сільської ради з часів її створення, а саме, з 1978 по 2011 роки.
Це протоколи і рішення сесій сільської ради, документи про роботу постійних комісій, протоколи засідань виконкому, розпорядження сільського голови, тощо. В цих архівних документах зберігаються відомості щодо виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів господарства, підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно, введення в експлуатацію будівель та господарчих споруд, дозвіл на будівництво та інше.
21 листопада 2019 року Райською сільською радою прийнято доленосне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Нова Каховка.
Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на підставі рішень Новокаховської міської ради від 21.11.2019 № 2341 «Про добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади», № 2442 « Про Райський старостинський округ Новокаховської міської ради» та № 2343 «Про реорганізацію юридичних осіб Райської сільської ради міста Нова Каховка Херсонської області та виконавчого комітету Райської сільської ради міста Нова Каховка Херсонської області», на території Новокаховської міської ради утворено Райський старостинський округ Новокаховської міської ради, а також відбувається реорганізація юридичних осіб Райської сільської ради та виконавчого комітету Райської сільської ради шляхом приєднання відповідно до Новокаховської міської ради та виконавчого комітету Новокаховської міської ради, які є правонаступниками.
У зв’язку з цим продовжено прийняття на постійне зберігання документів Національного архівного фонду Райської сільської ради.
У березні 2020 року архівний відділ прийняв на постійне зберігання документи управлінської діяльності Райської сільської ради за 2012-2018 роки.
Документи з кадрових питань (особового складу) Райської сільської ради залишаться на зберіганні за місцезнаходженням документів у Райському старостинському окрузі Новокаховської міської ради.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами