Нова Каховка | 05 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-03-18 » Новини

» Борги із заробітної плати зменшилися

Борги із заробітної плати зменшилися

Заборгованість із заробітної плати станом на 01.03.2020 року суттєво зменшилася, у порівнянні з початком року. Така інформація була озвучена на черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій стипендій, інших соціальних виплат, під головуванням заступника міського голови Замкового В.М.
Зокрема, ліквідовано борги з виплати заробітної плати підприємством ТОВ «Каховка Протеїн Агро». Нагадаємо, на початок року існувала заборгованість у сумі 2,1 млн. грн., але станом на березень місяць погашена підприємством у повному обсязі.
Найбільшими підприємствами-боржниками залишилися підприємства – банкрути, а саме: ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» - 4665,5 тис. грн. та ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод» - 442,2 тис. грн.
Управлінням, з метою більш ефективного погашення теперішньої заборгованості на підприємствах банкрутах постійно вживаються ряд заходів, спрямованих на зменшення заборгованості: проводиться моніторинг виплати заробітної плати, направляються листи до правоохоронних та контролюючих органів, надсилаються звернення до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, тощо.
Варто нагадати про законні вимоги: нарахована працівникам зарплата має виплачуватися регулярно, причому не рідше ніж двічі на місяць,
максимальний проміжок часу між виплатами не повинен перевищувати 16 календарних днів.
Усі вимоги законодавства про працю щодо розміру авансу, строків і порядку виплати заробітної плати є обов’язковими як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб підприємців. Несвоєчасна виплата заробітної плати працівникам, а також виплата її не в повному обсязі, у тому числі не нарахування та невиплата компенсації, є порушенням трудового законодавства та веде до адміністративної, дисциплінарної, кримінальної відповідальності.


Управління праці та соціального захисту населення


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами