Новая Каховка | 24 Октября 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2020-03-18 » Новости

» Борги із заробітної плати зменшилися

Борги із заробітної плати зменшилися

Заборгованість із заробітної плати станом на 01.03.2020 року суттєво зменшилася, у порівнянні з початком року. Така інформація була озвучена на черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій стипендій, інших соціальних виплат, під головуванням заступника міського голови Замкового В.М.
Зокрема, ліквідовано борги з виплати заробітної плати підприємством ТОВ «Каховка Протеїн Агро». Нагадаємо, на початок року існувала заборгованість у сумі 2,1 млн. грн., але станом на березень місяць погашена підприємством у повному обсязі.
Найбільшими підприємствами-боржниками залишилися підприємства – банкрути, а саме: ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» - 4665,5 тис. грн. та ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод» - 442,2 тис. грн.
Управлінням, з метою більш ефективного погашення теперішньої заборгованості на підприємствах банкрутах постійно вживаються ряд заходів, спрямованих на зменшення заборгованості: проводиться моніторинг виплати заробітної плати, направляються листи до правоохоронних та контролюючих органів, надсилаються звернення до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, тощо.
Варто нагадати про законні вимоги: нарахована працівникам зарплата має виплачуватися регулярно, причому не рідше ніж двічі на місяць,
максимальний проміжок часу між виплатами не повинен перевищувати 16 календарних днів.
Усі вимоги законодавства про працю щодо розміру авансу, строків і порядку виплати заробітної плати є обов’язковими як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб підприємців. Несвоєчасна виплата заробітної плати працівникам, а також виплата її не в повному обсязі, у тому числі не нарахування та невиплата компенсації, є порушенням трудового законодавства та веде до адміністративної, дисциплінарної, кримінальної відповідальності.


Управління праці та соціального захисту населення


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы