Нова Каховка | 05 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-28 » Новини

» Про проведення конкурсу

Про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.

Організатор перевезень – Виконавчий комітет Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади.

Об’єкти конкурсу: міські та приміські автобусні маршрути загального користування

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (зі змінами) (далі – Порядок).

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Умови конкурсу:

Претендент зобов’язаний:

1. Забезпечити виконання положень статті 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями).

2. Перевезення пасажирів на маршруті здійснювати встановленою кількістю автобусів в режимі маршрутного таксі згідно з затвердженим розкладом руху.

3. Дотримуватися вимог чинного законодавства та інших нормативно-правових актів, що регулюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування.

4. Мати необхідний резерв наявності автобусів для об’єкту конкурсу, що становить 10 відсотків для міського сполучення.

5. Структура парку автобусів для використання на маршрутах визначається згідно з наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху» з використанням на міському автобусному маршруті автобусів категорії М 3 класу А, І та ІІ.

Транспортні засоби, які претендент пропонує залучати до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, держаним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованим відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному та санітарному стані.

6. Забезпечити роботу рухомого складу на маршруті за визначеною та затвердженою схемою та розкладом руху згідно з паспортом автобусного маршруту.

Додаткові умови конкурсу:

1. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснювати самостійно транспортними засобами, з дотриманням вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту з повною відповідальністю за якість та безпеку перевезень на маршруті.

2. Щомісяця інформувати Організатора про обсяги перевезення пасажирів, в тому числі і пільгових категорій.

3. Забезпечити обов’язкове ведення квитково-касової документації.

4. Обов’язкове облаштування GPS - системою, шляхом встановлення на транспортні засоби, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті та підключення їх до автоматизованої системи GPS контролю.

Відомості про додаткові пропозиції:

1. Інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів (обов’язково у разі невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу).

2. Дані про можливе зниження вартості проїзду для окремих категорій пасажирів.

3. Відомості про додаткові послуги для пасажирів під час перевезення.

Для участі у конкурсі претендент подає такі документи:

1.Заяву на кожний об’єкт конкурсу окремо за формою, визначеною згідно з додатками до Порядку.

2. Відомості   за   підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав   для   їх використання перевізником.

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту.

4. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі.

5. Анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).

6. Інші документи, що можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням перевізника-претендента).

Звернення з питань щодо умов до об’єкту конкурсу, отримання переліку документів для участі в конкурсі приймаються та надаються в відділі галузей економіки виконавчого комітету (кабінети 309, 312, телефони 4 72 02, 4 52 48) щоденно з 8 до 12 години та з 13 до 17 години, крім суботи та неділі.

Документи на участь у конкурсі нумеруються, прошнуровуються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента, скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами та надаються у двох закритих конвертах (пакетах):

- конверт (пакет) з позначкою №1, що містить документи для участі у конкурсі;

- конверт (пакет) з позначкою №2, що містить документи з інформацією про об’єкти конкурсу на які претендує перевізник-претендент.

Розмір плати для претендентів за участь у конкурсі на дату проведення конкурсу встановлюється на підставі кошторису витрат і складає за один об’єкт конкурсу 1389 грн. 00 коп.

Кошти за участь у конкурсі перераховуються на розрахунковий рахунок організатора перевезення: одержувач – виконавчий комітет Новокаховської міської ради, КОД за ЄДРПОУ 04059964, МФО 852010, розрахунковий рахунок UA508201720314201002201042275 Державна казначейська служба України, м.Київ, призначення платежу – за участь у конкурсі з перевезення пасажирів.

Документи від претендентів для участі у конкурсі приймаються відділом галузей економіки виконавчого комітету з дня оголошення до 17 години «23» березня 2020 року включно за адресою: м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, 23 кабінет 309.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Відкриття конвертів (пакетів) з позначкою №1 з пропозиціями претендентів буде здійснено «24» квітня 2020 року за адресою: м.Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23, виконавчий комітет.

Перевірка відповідності наданих конкурсних пропозицій претендентів реальному стану справ буде здійснюватись робочим органом конкурсного комітету з «25» березня по «07» квітня 2020 року.

Конкурс, на якому буде здійснено відкриття конвертів з позначкою №2 відбудеться «10» квітня 2020 року о 14 годині в приміщені малої зали виконкому міської ради за адресою: м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, 23

Отримати зразок заяви для участі в конкурсі, анкети до заяви, довідки з питання проведення конкурсу та ознайомитись з паспортом маршруту можна в виконавчому комітеті за адресою: м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, 23, тел. 4 72 02 (відділ галузей економіки).

Найменування маршруту, на який проводиться конкурс

№з/п Номер маршруту Назва маршруту, початкова та кінцева зупинки маршруту, основні проміжні зупинки Кількість оборотних рейсів, інтервал руху Відстань, км Режим руху Періодичність Кількість транспортних засобів, пасажиромісткість
Міські маршрути
1. 11 Проспект Перемоги – вул.Французька (початкова –зупинка «Кораблик», кінцева – зупинка «Торговий центр») 12 рейсів 30 хв. 4,8/3,2 Маршрутне таксі Щоденно 1 автобус класу А, І, ІІ
1 + 1 резервний
Лот №1
1. 7 Ринок - мікрорайон «Сокіл» (початкова–вул.Заводська, кінцева – вул.Світлова ). 37 рейсів 15 хв. 4,1/3,7 Маршрутне таксі Вівторок-неділя
Понеділок
2 автобуси класу А, І, ІІ
1 автобус класу А, І, ІІ
2 12 Ринок (Нова Каховка) (початкова-вул.Першотравнева, кінцева-с.Плодове (вул.Чорновіла) 10 рейсів від 30 хв. до 60 хв.3 рейси1год. 15 хв. 6,1/6.4 Маршрутне таксі Понеділок-п’ятниця
Субота
1 автобус класу А, І, ІІ
1 автобус класу А, І, ІІ
3+1 резервний
Приміський маршрут
1 16 м.Нова Каховка – смт.Дніпряни(початкова –вул.Французька, кінцева – вул.Корсунська,118) Рух в смт.Дніпряни по вул.Вишневій 28 рейсів 26 хв.23 рейси40 хв. 12,7/13,7 Маршрутне таксі Понеділок-пятниця
Субота-неділя
3 автобуси класу А, I, II
2 автобуси класу А, I, II
3 + 1 резервний

УВАГА! Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Автомобільні перевізники, які подали на розгляд документи несвоєчасно, не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію та не відповідають умовам конкурсу, до участі в конкурсі не допускаються.

Відділ галузей економіки


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами