Нова Каховка | 05 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-17 » Новини

» Довіку не забути нам Афганістан

Довіку не забути нам Афганістан

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого 2020 року, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг пам’яті та скорботи «Довіку не забути нам Афганістан». Мітинг зібрав воїнів-афганців та їх родини, керівництво міста, а також студентську та учнівську молодь, громадськість та ЗМІ.
Розпочався мітинг виконанням Державного Гімну України. Перед присутніми виступили міський голова Володимир Коваленко та голова міської спілки ветеранів Афганістану «Пам'ять» Анатолій Галієв. Володимир Коваленко подякував ветеранам за їх вірну службу країні, за активну життєву позицію у громадському житті міста, активну військово-патріотичну роботу серед старшокласників та студентів навчальних закладів міста.
Міський голова вручив голові Міської спілки ветеранів Афганістану «Пам’ять» Анатолію Галієву грамоту від Херсонської обласної організації за перемогу в обласному огляді серед ветеранських організацій Херсонщини.
Подяками міського голови за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді Нової Каховки були також нагороджені учасники бойових дій: Анатолій Галієв, Віктор Лебедєв, Юрій Приймаченко, Григорій Могильов, Олег Новакович, Сергій Грудницький.
У свою чергу Анатолій Галієв вручив пам’ятні медалі Спілки ветеранів війни в Афганістані України до 30-річчя виводу радянських військ з території ДРА «Честь. Мужність. Пам’ять.» учасникам бойових дій - Миколі Репку, Сергію Лецькому, Володимиру Кононенку, Олександру Курохті, Аллі Колесник, та медаль Спілки ветеранів війни в Афганістані України «Патріотка України» депутату Новокаховської міської ради Олені Михайловій за всебічне сприяння роботі Міській громадській організації ветеранів війни в Афганістані. По тому учасники заходу вшанували загиблих а Афганістані та сучасних українських Героїв хвилиною мовчання.
Мітиг закінчився покладанням квітів до пам'ятника воїнам – інтернаціоналістам та скульптурної композиції, присвяченої захисникам України. У храмах міста проходили панахиди за загиблими та померлими учасниками бойових дій на території інших держав.
Фото: Онлайн Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами