Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-14 » Новини

» Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Володимира Миколайовича Сироватки відбулося 13 лютого 2020 року.
У присутності членів комісії було вивчено 41 питання, з них:
1) про захист житлових та майнових прав дітей - 6;
2) про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 1;
3) про стан виконання батьківських та опікунських обов’язків - 2;
4) спори щодо участі у вихованні дитини – 1;
5) про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей – 29;
6) про надання статусу «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» - 1;
7) інші – 1.

Були розглянуті заяви про надання дозволів батькам на вчинення правочинів стосовно житла, право користування яким мають діти. Дитині, яка посиротіла, встановлено статус «дитина-сирота». За заявою матері, відповідно до чинного законодавства, дитині надано статус «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

Все частіше засоби масової інформації висвітлюють випадки жорстокого поводження з дітьми у родинах, насилля відносно них. Не оминуло це явище і Новокаховську громаду. Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 2020 року відзначилося розглядом питань безвідповідального ставлення громадянами до виконання батьківських обов’язків, наслідками чого стало скоєння насилля відносно дітей у родинах.
Батькам було роз’яснено, що саме дисгармонійні, конфліктні відносини у родині (відсутність взаєморозуміння, взаємної толерантності), брак довіри, розумної турботи, дефіцит теплоти і доброзичливого спілкування призвели до драматичних ситуацій; що саме батьки, як законні представники дитини, несуть відповідальність за порушення їх прав відповідно до чинного законодавства.
Службою у справах дітей діти, які зазнали насилля у родині, поставлені на облік як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. Новокаховським ВП ГУНП здійснюються слідчі дії щодо жорстокого поводження із дітьми.
З метою захисту прав постраждалих дітей, вивчивши надані документи, заслухавши особисто їх батьків, були прийняті наступні рішення:
- переконавшись у спроможності матері створити безпечні умови перебування у родини, залишити дітей у матері;
- направити до суду позов про відібрання малолітньої дитини у батька.

Шановні батьки, пам’ятайте: насилля – неприпустима річ у стосунках! Перегляньте свої відносини із дитиною, більше їй довіряйте, сприймайте її як самостійну дорослу особу з її індивідуальним світоглядом.

ПСИХОЛОГ РАДИТЬ:
- завжди підкреслюйте все добре і успішне, властиве вашій дитині – це підвищує впевненість у собі;
- демонструйте дитині справжню любов, а не тільки слова, щоби вона відчула, що її справді люблять;
- приймайте, любіть своїх дітей такими, якими вони є – не за гарну поведінку, або успіхи , а тому, що вони ваші діти, майже ви!
- тактовно і розумно підтримуйте всі ініціативи своєї дитини, спрямовані на підвищення самооцінки, особисте зростання, фізичний розвиток; майте на увазі, що підліток рано чи пізно має стати незалежним від своєї сім’ї й однолітків, налагодити стосунки із протилежною статтю, підготувати себе до самостійного життя і праці, виробити власну життєву позицію.


Служба у справах дітей

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами