Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-14 » Новини

» Про Правила благоустрою території міста Нова Каховка

Про Правила благоустрою території міста Нова Каховка

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради ще раз акцентує увагу громадян на необхідність дотримання Правил благоустрою території міста Нова Каховка, затверджених рішенням Новокаховської міської ради від 09.12.2011 року №471. Виконання встановлених правил обов'язково не тільки підприємствами, організаціями, установами та приватними підприємцями, а також і фізичними особами, власниками індивідуальних житлових будинків та гаражів, нежитлових будівель і споруд.
Відповідно до затверджених Правил: «Прилеглою територією до підприємств, організацій та домоволодінь усіх форм власності вважати тротуари, газони, проїжджу частину вулиць до осьової лінії або до води на набережній.
На загальноміських вулицях прилеглою вважати територію до бордюру тротуару (включаючи тротуар).
У разі виявлення порушення на межі двох, або більше прилеглих територій відповідальність несуть у рівній частині всі фізичні та юридичні особи, що знаходяться біля цієї межі.
При відсутності вулиць прилеглою вважати територію на відстані
50 метрів від межі території, якою користуються чи яка належить підприємству, організації, домовласнику.
Прилеглою територією до кіосків, павільйонів, тимчасових пересувних торгівельних об'єктів та пунктів масових ігор вважати територію у радіусі
15 метрів від їх стіни, огорожі.»
.
Крім влаштування благоустрою території підприємства та громадяни повинні постійно здійснювати прибирання та підтримувати порядок, утримувати в належному стані підпорядковані будівлі і споруди.
У разі невиконання Правил благоустрою території міста Нова Каховка порушники будуть притягуватись до адміністративної відповідальності. Тож сподіваємось на порозуміння, порядність та особисту відповідальність кожного мешканця міста!
Добре і позитивне відношення кожної людини одне до одного та відповідальне ставлення до своїх вчинків та дій і робить територію проживання комфортною, зручною та привабливою. В суспільстві не завжди співпадають думки з різних питань, але ставлення до світу навколо нас має об'єднувати всіх у прагненні створювати кращі умови.
Затверджені Правила благоустрою території міста Нова Каховка можна переглянути на офіційному сайті міста Нова Каховка у розділі «Громадянам» - «Міські правила», за посиланням.


Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами