Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-11 » Новини

» Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

11 лютого міський голова Володимир Коваленко провів апаратну нараду з керівниками підприємств, начальниками управлінь, відділів міської ради та виконавчого комітету. На початку наради Володимир Коваленко представив начальника сектора з питань внутрішнього аудиту Сольського Владислава Володимировича. Керівник ГО «Федерація мотоциклетного спорту Херсонської області» Дмитро Ільїн разом зі своїми вихованцями вручили подяку міському голові Володимиру Коваленку та директору КП «НК Екосервіс» Василю Нікуліну за сприяння у проведенні змагань з мотоспорту.
Продовжив нараду перший заступник міського голови Леонід Чурсинов з інформацією про виконання міського бюджету за січень 2020 року.
ДОХОДИ:
За січень місяць до загального фонду бюджету Новокаховської ОТГ залучено податків і зборів у сумі 27,4 млн. грн, що складає 99,1% від затвердженого плану.
Порівняно з січнем 2019 року доходи зросли на 16,8% або на 3,9 млн. грн (у співставних умовах з врахуванням приєднаних територій).
Виконання в розрізі основних джерел надходжень планових показників:
- по податку на доходи фізичних осіб надійшло 16,4 млн. грн або 95,7% до плану. Недоотримано 735,6 тис. грн. Порівняно з відповідним періодом 2019 року надходження зросли на 3,2 млн. грн або на 24,0% (при запланованому 10,2%);
- по акцизному податку надійшло 2,6 млн. грн від обсягу реалізації підакцизних товарів, проти 2019 року надходження податку збільшилися на 0,5 млн. грн або на 27,1% (у січні 2019 року відбулось значне падіння надходжень податку). Акцизний податок з пального (виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України) в січні не надходив у зв’язку відсутністю затвердженого Урядом Порядку;
- по платі за землю залучено 2,9 млн. грн або 91,5%, проти 2019 року менше на 140,0 тис. грн або на 4,7% (зменшення у співставних умовах до січня відбулось по територіях Райської сільської громади);
- по єдиному податку надійшло 4,3 млн. грн або 101,4%. Це на 0,2 млн. грн або на 4,9% більше минулорічних надходжень.
По трансфертах:
Трансферти з державного бюджету отримано в сумі 12,6 млн. грн, що складає 100,0% до плану на рік, а саме базову дотацію в сумі 1,3 млн. грн, освітню субвенцію – в сумі 6,7 млн. грн, медичну субвенцію – в сумі 4,6 млн. грн.
В повному обсязі до плану отримано додаткову дотацію на фінансування видатків на оплату енергоносіїв по Відділу освіти – в сумі 119,8 тис. грн.
З обласного бюджету надійшли субвенції в загальній сумі
238,6 тис. грн:
- на здійснення видатків на оплату праці педагогічних працівників - 94,6 тис. грн, з них: закладів загальної середньої освіти – 24,2 тис. грн, інклюзивно-ресурсного центру - 70,4 тис. грн;
- на здійснення видатків на лікування хворих на цукровий/нецукровий діабет – 144,0 тис. грн.
Що стосується виконання бюджету м. Таврійськ, то за звітний період надійшло 2,1 млн. грн власних доходів, або 146,8% до плану.
ВИДАТКИ:
З початку року з міського бюджету профінансовані видатки у сумі 32,1 млн. грн. (73,6% до плану січня місяця).
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями профінансовані в сумі 26,6 млн. грн.
Видатки на енергоносії профінансовані в сумі 1,7 млн. грн.
Видатки на благоустрій міста профінансовані в сумі 2,0 млн. грн., на проведення робіт з утримання та поточного ремонту доріг в сумі 203,8 тис. грн.
Зареєстровані розпорядниками та одержувачами коштів зобов’язання профінансовано в повному обсязі, в результаті чого кредиторська заборгованість станом на 31.01.2020 року відсутня.
Що стосується спеціального фонду:
За 2020 рік на спеціальні рахунки міського бюджету надійшло доходів у сумі 1,2 млн. грн.
До бюджету розвитку надходження склали 1,2 млн. грн, із них: від відчуження майна – 653,8 тис. грн; від продажу земельних ділянок – 450,1 тис. грн; від надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури – 48,7 тис. грн.
Видатки бюджету розвитку в січні місяці не проводились.
До фонду охорони навколишнього природного середовища надійшло 0,5 тис. грн. Фінансування не проводилось.
План по доходах на лютий складає 30,4 млн. грн.
Начальник Новокаховського сервісного центру по прийому громадян Людмила Метляєва повідомила про стан виплат пенсій за січень 2020 року. За січень виплачено 53,6 млн. грн., що на 7,7 млн грн. більше ніж в минулому році. В місті нараховується 19 669 тис. отримувачів пенсії, 20% з них - працюючі пенсіонери, 73% отримують пенсії через банківські установи, що дало можливість зекономити 371 тис. грн. Середня пенсія в місті - 2724 грн. До сервісного центру в січні звернулося 1755 відвідувачів, 66 – вперше, 306 надали додаткові документи.
Директор КП «НК Екосервіс» Василь Нікулін поінформував про ліквідацію наслідків стихії на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади. За 3 дні було вирвано 58 дерев, пошкоджені електромережі. Начальнику екологічної інспекції Олександру Лимарю було надано доручення щодо продовження перевірки стану дерев. Станом на 10 лютого наслідки стихії ліквідовано.
Начальник Новокаховського МВ ГУ ДСНС України Андрій Кривошеєв поінформував про стан перевірки закладів освіти, гуртожитків, об’єктів масового перебування людей щодо протипожежної безпеки. З грудня 2019 року по лютий 2020 року було здійснено 68 позапланових перевірок. Під час перевірки виявилося багато порушень в гуртожитку ПТУ №14: відсутні плани евакуацій на випадок пожежі, захаращенні шляхи евакуацій, в жахливому стані електропроводка.
На завершення апаратної наради Володимир Коваленко подякував за проведену роботу у січні 2020 року та дав протокольні доручення.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами