Нова Каховка | 04 Квітня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2020-02-11 » Новини

» Порядок забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю у 2020 році

Порядок забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю у 2020 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 «Про затвердження Порядку використання передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (далі - Порядок) у 2020 році заходами з реабілітації можуть скористатися діти з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації за принципом «гроші ходять за людиною».
Порядком визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю».
Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями наступних документів:
- паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини,
- індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю,
- виписка з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о),
- паспорта одного з батьків, опікуна або законного представника дитини,
- картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер) батьків, опікуна або законного представника за наявності.
Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини з інвалідністю визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів. Гранична вартість реабілітаційних заходів не повинна перевищувати для однієї дитини з інвалідністю, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження: I та ІІ ступеня – 16 тис. грн.; ІІІ ступеня – 25 тис. грн.
Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти з інвалідністю та дитини з інвалідністю, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I ступеня, ІІ ступеня, ІІІ ступеня збільшується на 50 відсотків.
Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини включає консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації та інші, реабілітаційні послуги тощо.
Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи законного представника.
Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.
Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі - Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики та Фонду, для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами. Реабілітаційні установи, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю розміщені на зазначених сайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю».
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. №19, (05549) 43348.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами