Нова Каховка | 12 Серпня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-02-05 » Новини

» Побачення з талантом

Побачення з талантом

«Дарувати комусь радість – це ж і самому радість! І може, це найбільша радість на світі… І якщо ти можеш подарувати комусь несподівану радість – даруй не вагаючись!» - так казав відомий український письменник В.Нестайко. У цьому році Всеволоду Зіновійовичу виповнилося б 90 років. Саме з цієї нагоди бібліотекарі дитячого відділу міської бібліотеки №2 минулого тижня провели літературну подорож «Побачення з талантом» для учнів 5-В класу ЗОШ №10.
Здається, він говорив тими самими словами, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця. Всі його історії стверджують добро, чесність, відкритість і засуджують зло, малодушність, заздрість. Всеволод Нестайко не так давно покинув земне життя, але таку талановиту людину ніколи не зможуть забути, адже його книжками зачитуються мільйони дітей, і якби зібрати воєдино всю їхню до нього любов – вона осяяла б всю Україну... Не даремно його називають «Сонячний класик».
Діти мали змогу переглянути слайд-презентацію про його життєвий та творчий шлях, ознайомитися з творами митця за допомогою книжкової виставки «Сонячний класик», де були представлені книги різних видавництв і різних років видання, що є у фондах бібліотеки.
Розділившись на дві команди, клас позмагався за звання «Кращі знавці твору», взявши участь у читацьких перегонах «Супер-читач». А так як у центрі Нестайкових пригод завжди справжня дружба, то командам було запропоновано скласти мудрі прислів'я про дружбу. З цим завданням діти дуже гарно впоралися.
Обривська сільська бібліотека провела літературну мандрівку по творах Всеволода Нестайка . Разом з бібліотекарем діти поринули в подорож сторінками книг українського письменника і казкаря. Бібліотекар познайомила школярів з біографією та творчими здобутками письменника. Також діти взяли участь у літературній грі «З якого твору цей уривок?», у вікторині «Нестайко - читайко», інсценізували уривок твору та колективно намалювали героя книги «Дивовижні пригоди в лісовій школі» - Грайлика.
Захід підняв настрій дітям на увесь день.


Відділ культури і туризму
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами