Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-01-14 » Новини

» Щорічний відкритий турнір з футзалу пам'яті гравця і тренера команди "Енергія" (Нова Каховка) Олега Філатова

Щорічний відкритий турнір з футзалу пам'яті гравця і тренера команди "Енергія" (Нова Каховка) Олега Філатова

11-12 січня пройшов дев'ятий щорічний відкритий турнір з футзалу пам'яті Новокаховського гравця і тренера команди "Енергія" Олега Філатова. Постійними організаторами якого є вихованці футболіста Євген Яровий, Андрій Янчук та Денис Білоусов. Не зважаючи на те, що субота була офіційним робочим днем, в турнірі прийняли участь 7 команд:
- команди з Нової Каховка: «Таврія», «Авангард», «Нова Каховка» і «Енергія-ветерани»;
- команди з Чорнянки, Бериславу та Малокаховки.
Після групового етапу в півфіналах команда з с. Чорнянка обіграла «Таврію» (Нова Каховка) з рахунком 6:5, а команда з м. Берислав – команду з с. Малокаховки «Шахтар» з рахунком 7:5.
Таким чином у фіналі зійшлися команда з с. Чорнянка і команда з м. Берислав. З рахунком 6:3 цей матч і весь турнір вперше виграла команда з міста Берислав.
Третє місце вп'яте, в історії турніру з рахунком 6:5 виборов тогорічний переможець - команда «Таврія» з м. Нова Каховка.
Малий кубок отримала команда «Авангард» (Нова Каховка).
Організатори турніру, колишні вихованці тренера Олега Філатова, Євген Яровий, Андрій Янчук та Денис Білоусов, які подарували переможцям кубки, вдячні за підтримку міському голові Володимиру Коваленко, ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» (голова Леонід Чурсинов), а також відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) та директору ФК «Енергія» Сергію Корольському. Окрема подяка постійному технічному партнеру турніру компанії Селект, які залюбки подарували чотири чудових м`яча для найкращого бомбардира Володимира Біжко (м. Берислав), найкращого воротаря Романа Гуріна (м. Берислав), найкращого гравця Сергія Низовця (ФК «Таврія») та приз «Відкриття турніру» отримав Давид Калаш'ян (ФК «Шахтар»). А також велика подяка незалежним медіа оглядачам Володимиру Дяглеву та Олексію Щепкіну.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами