Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-01-13 » Новини

» Святкуймо разом

Святкуймо разом

Прихід нового року це веселе, радісне та яскраве свято, яке неможливо уявити без красуні ялинки, яка палахтить променистими вогниками, новорічної музики та безумовно без очікування дива.
Традиційно на Новорічні та Різдвяні свята діти, які перебувають на обліку у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради залучаються до святкових заходів.
26 грудня 2019 року під патронатом міського голови Коваленка Володимира Івановича на базі Палацу культури у м. Нова Каховка був організований та проведений новорічний ранок для дітей. Організатор вищезазначеного заходу відділ культури і туризму Новокаховської міської ради (Зарудна Н.С).
На ялинку міського голови завітала малеча різних категорій. Фахівці центру запросили на святкування дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та з сімей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Під час проведення заходу завітали Дід Мороз та Снігуронька, а також герої з різноманітних казок, яких так полюбляють дітлахи. Під час проведення заходу діти приймали активну участь в святкових конкурсах, анімаційних таночках та інших розвагах. Кожен учасник новорічної феєрії отримав солодкий подарунок.
Але святкування нового року на цьому не закінчилося. Після веселих хороводів біля ялинки малеча вирушила на перегляд вистави Народного театру юного глядача «Незнайко і новорічна зірка».
Кожен з дітей, завдяки гарній концертній програмі, відчув себе безпосереднім учасником казкового дійства. Багато зусиль доклали організатори заходу, аби створити справжнє свято, диво з казковими героями. Діти отримали надзвичайно гарний настрій, море позитиву та сподіваємося спогади про свято збережуться надовго.
Ті дітлахи, які за деяких обставин не змогли прийти на свято не залишилися осторонь уваги. Фахівці із соціальної роботи відвідали кожну родину за місцем проживання та від імені Діда Мороза передали не лише привітання а й подарували солодощі для малят.
Висловлюємо Велику подяку спонсору, який вже другий рік поспіль допомагає та надає солодощі для дітей – директору ТОВ «Агрозоосвіт», Антонову Сергію Івановичу. Завдяки Вам, діти які проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах підняли новорічний настрій.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами