Нова Каховка | 13 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-01-09 » Новини

» Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

Нарада з керівниками підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету

09 січня міський голова Володимир Коваленко провів першу у 2020 році апаратну нараду з керівниками підприємств, начальниками управлінь, відділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку апаратної присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у авіакатастрофі під Тегераном. Серед загиблого екіпажу була бортпровідниця Катерина Статнік, новокаховчанка, випускниця СЗОШ №8.
Продовжив нараду перший заступник міського голови Леонід Чурсинов з інформацією про виконання міського бюджету за січень-грудень 2019 року.
ДОХОДИ:
За 2019 рік до загального фонду міського бюджету залучено податків і зборів у сумі 332,5 млн. грн, що складає 117,7% від затвердженого плану. Протягом 2019 року план по доходах збільшено на 34,7 млн. грн.
До уточненого річного плану зі змінами виконання становить 104,8%, понад плану отримано 15,3 млн. грн. Порівняно з 2018 роком доходи зросли на 32,3% або на 81,1 млн. грн.
В розрізі основних джерел надходжень перевиконання планових показників склалось:
- по податку на доходи фізичних осіб надійшло 205,5 млн. грн або 106,1% до плану. Порівняно з 2018 роком надходження зросли на 64,8 млн. грн або на 46,1%;
- по платі за землю залучено 33,0 млн. грн або 101,2%, що проти 2018 року більше на 5,4 млн. грн або на 19,6%;
- по єдиному податку надійшло 41,6 млн. грн або 101,7%. Це на 8,6 млн. грн або на 26,1% більше минулорічних надходжень.
З початку року надходження по акцизному податку склали 39,5 млн. грн, що становить 102,0% від уточненого плану. Проти 2018 року надходження податку зменшилися на 1,3 млн. грн або на 3,2%.
По трансфертах:
Трансферти з державного бюджету отримано в сумі 140,1 млн. грн, що складає 92,3% до плану на рік, а саме базову дотацію в сумі 10,1 млн. грн, освітню субвенцію – в сумі 79,3 млн. грн, медичну субвенцію – в сумі 49,5 млн. грн, субвенцію на розвиток інфраструктури об’єднаної територіальної громади – 1,2 млн. грн.
В повному обсязі до плану отримано додаткову дотацію на фінансування видатків на оплату енергоносіїв по КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» – в сумі 3,4 млн. грн.
З обласного бюджету надійшли субвенції в загальній сумі
124,5 млн. грн. Із загального обсягу, субвенцію на здійснення програм соціального захисту населення отримано в сумі 122,9 млн. грн або 88,7% відповідно до фактичних нарахувань державних допомог, пільг, субсидій.

Що стосується виконання зведеного бюджету, то за звітний період надійшло 361,0 млн. грн власних доходів, або 104,9% до плану.
Так, за січень-грудень виконано план Таврійською міською радою на 104,0%, до бюджету надійшло 21,9 млн. грн.
Райською сільською радою планові показники виконано на 115,1%, надходження склали 6,6 млн. грн.
ВИДАТКИ:
З початку року з міського бюджету м. Нова Каховка профінансовані видатки у сумі 569,7 млн. грн або 95% (без урахування субвенції на соціальний захист - 97%).
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями профінансовані в сумі 286,0 млн. грн.
Видатки на енергоносії профінансовані в сумі 42,1 млн. грн.
Видатки на благоустрій міста профінансовані в сумі 27,0 млн. грн., на проведення робіт з утримання та поточного ремонту доріг в сумі 6,7 млн. грн.
Зареєстровані розпорядниками та одержувачами коштів зобов’язання профінансовано в повному обсязі, в результаті чого кредиторська заборгованість станом на 31.12.2019 року відсутня.
Що стосується спеціального фонду:
За 2019 рік на спеціальні рахунки міського бюджету надійшло доходів у сумі 8,9 млн. грн (131,7% від плану звітного періоду зі змінами).
До бюджету розвитку надходження склали 8,5 млн. грн (127,4% від плану), із них: від відчуження майна – 756,7 тис. грн; від продажу земельних ділянок – 7,3 млн. грн; від надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури – 390,0 тис. грн.
Видатки бюджету розвитку за рахунок усіх джерел надходжень (доходів, передачі коштів із загального фонду та залишку коштів на початок року) затверджено на рік з урахуванням змін у сумі 48,2 млн. грн. Станом на 01.01.2020 року видатки виконано в сумі 43,3 млн. грн, що складає 89,8% від планових призначень.
Видатки бюджету розвитку спрямовано на: капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства – 24,0 млн. грн; оновлення основних фондів комунальних підприємств – 9,4 млн. грн; фінансову підтримку комунальних підприємств – 3,5 млн. грн; придбання житла дітям-сиротам – 1,9 млн. грн; ремонт доріг – 577,9 тис. грн; розробка містобудівної документації – 144,6 тис. грн; придбання обладнання та предметів довгострокового користування – 3,7 млн. грн.
До фонду охорони навколишнього природного середовища надійшло
445,5 тис. грн. Видатки виконано в сумі 399,8 тис. грн, або 56,8% до затвердженого плану зі змінами (виконання заходів з озеленення міста, відновлення поясів санітарної охорони артезіанських свердловин, інвентаризація зелених насаджень).

Виконуючий обов’язки начальника Новокаховського сервісного центру по прийому громадян Ольга Мерзлова повідомила, що виплати пенсій в місті здійснюються в повному обсязі та своєчасно.
Начальник Новокаховського МВ ГУ ДСНС України Андрій Кривошеєв поінформував про 5 пожеж, що сталися з початку 2020 року, один з яких закінчився трагічно, загибеллю мешканця с. Райське. За словами начальника Новокаховського МВ ГУ ДСНС України в місті проводиться перевірка закладів освіти, гуртожитків, об’єктів масового перебування людей щодо протипожежної безпеки. Андрій Кривошеєв нагадав, що особливу увагу потрібно звернути адміністрації закладів на плани евакуацій на випадок пожежі, шляхи евакуацій, стан електропроводки.
Про перевірку газового обладнання, в першу чергу в будинках старої забудови міста, говорив начальник Новокаховської філії АТ «Херсонгаз» Олег Стоян.
На необхідності вакцинації проти дифтерії у своєму виступі наголосила генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Олена Ходорковська. Крім цього в місті залишається значна частина мешканців, яка не визначилася зі своїм сімейним лікарем, що ускладнює роботу з надання медичної допомоги.
В своєму виступі наприкінці апаратної наради Володимир Коваленко подякував за проведену роботу у 2019 року, проведення новорічних свят, роботу комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. Міський голова говорив також про плани на 2020 рік: закупівлю рентгенапарату, 2-х машин для КП «ШЕУ», 2-х автобусів, а ще про ремонт доріг в місті та селах, ремонт будинків культури в селах Козацьке та Веселе, продовження ремонтних робіт Палацу культури, ремонт картинної галерея імені А.Гавдзинського та багато інших об’єктів.
В самому кінці апаратної КП «Агенція регіонального розвитку» представила проект реконструкції скверу «Сільських будівельників».


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами