Нова Каховка | 04 Серпня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-01-09 » Новини

» Яким був 2019 рік для села Веселого

Яким був 2019 рік для села Веселого

У 2019 році у житті села Веселого відбулось чимало значних подій.

31 березня та 21 квітня 2019 року українці голосували на Виборах Президента України у І та ІІ турах. 1120 мешканців Веселого прийшли на виборчу дільницю, щоб віддати свій голос в першому турі та стільки ж – у другому.

На початку травня у селі Веселе відбувся урочистий мітинг та святковий концерт до Дня Пам’яті та примирення. На передодні свята ветеранів привітала Веселівська сільська рада та запросила прийняти участь у святкових заходах. ПрАТ «Князя Трубецького» привітало грошовою допомогою у розмірі 500 грн. та подарунком.

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори до Верховної Ради України. Більшість мешканців Веселого своїми голосами підтримали партію «Слуга народу» та кандидата-мажоритарника – Ігоря Колихаєва від 184 виборчого округу.

1 червня 2019 року у Веселівському Будинку культури було проведено звітний концерт Веселівської дитячої музичної школи. На концерті випускникам музичної школи було урочисто вручено документи про закінчення музичної школи, дипломи та грамоти. В 2019 році дитячу музичну школу закінчило 18 учнів, з них 8 танцюристів, та 10 музикантів.


Головною подією для села Веселого стало приєднання до територіальної громади міста обласного значення Нова Каховка.
25 червня 2019 року, рішенням 25 сесії сільської ради, було затверджено Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Нова Каховка та, розпорядженням сільського голови, було затверджено пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до міста Нова Каховка.
30 червня у Веселівському будинку культури відбулось громадське обговорення з питання добровільного приєднання до міста Нова Каховка. На зборах були присутні 184 мешканці села. Більшістю голосів (158 голосів) було надано згоду на приєднання.
30 липня, на позачерговій сесії, Новокаховська міська рада дала згоду на приєднання Веселівської сільської ради.
23 вересня, розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації було затверджено висновки щодо відповідності проектів рішень Новокаховської міської ради та Веселівської сільської ради.
Заключним етапом в об’єднанні стали рішення сесій Новокаховської міської та Веселівської сільської рад 10 жовтня 2019 року.

30 липня 2019 року відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика в селі Веселе за підтримки Благодійного фонду Івана Вінника. До облаштування відпочинкової зони долучились місцева небайдужа молодь та громада села.23 серпня 2019 року у селі Веселому відбулося святкування Дня Державного прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України. Свято народних традицій та музики.
Неймовірні враження залишились у жителів Веселого. Вся концепція заходу: оздоблення сцени на площі біля будинку культури, творча виставка майстрів села, святкова концертна програма підкреслювали його народний український колорит.

12 жовтня 2019 року село Веселе відсвяткувало своє 100-річчя.


У 2019 році двом мешканкам села виповнилося по 90 років. Від імені виконавчого комітету та депутатів сільської ради, їх привітали Веселівський сільський голова Аннас Людмила Іванівна та соціальний працівник Петровська Юлія Олександрівна.

У 2019 році Веселівською сільською радою було проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких було прийнято 64 рішення та 8 сесій сільської ради 7 скликання – прийнято 51 рішення.

З початку 2019 року соціальним працівником було виявлено і обстежено:
3 сім’ї у складних життєвих обставинах
проведено та складено:
79 актів обстеження матеріально-побутових умов одиноких матерів та на допомогу малозабезпеченим сім’ям,
51 акт обстеження багатодітних сімей на матеріальну допомогу,
34 акти обстеження опіка та піклування,
21 акт переміщеним особам на допомогу на житло,
6 актів переміщеним на допомогу малозабезпеченим сім’ям з дітьми,
9 актів обстеження учасникам АТО.
Надано до Бериславського УСЗН:
611 справ субсидіантів на природній газ,
41 справу субсидіантів тверде паливо,
158 справ пільговиків.
Всього 3933 громадянам надано консультацій та послуг.

За 2019 рік, спеціалістом І категорії (реєстратором) було зареєстровано на території села 73 особи (прописка) та зняті з реєстрації – 57 осіб (виписка). 84 мешканця села Веселе отримали паспорт громадянина України у формі картки, з них: свій перший паспорт громадянина України отримало – 27 осіб, та 54 особи – змінило свій паспорт старого зразка на новий ID паспорт.

У 2019 році було зареєстровано на території села 13 новонароджених дітей.

Веселівський старостинський округ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами