Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-12-02 » Новини

» Міський голова взяв участь у засіданні Громадської ради, яке стосувалося підтримки розвитку фізичної культури

Міський голова взяв участь у засіданні Громадської ради, яке стосувалося підтримки розвитку фізичної культури

29 листопада 2019 року у малій залі нарад будівлі виконавчого комітету відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. Основними питаннями порядку денного були питання організації спортивно-масової роботи за місцем проживання громадян та організації належних умов для спортсменів на спортивних об'єктах міста, що є комунальною власністю.
Доповідачем з першого питання став керівник ГО «Олександрія» Євген Дикий, який у своєму виступі зауважив, що очолювана ним комісія, вивчаючи питання організації спортивно-масової роботи у місті, виявила ряд проблем, які пов'язані, в першу чергу, з необхідністю проведення ремонту деяких спортивних, волейбольних та баскетбольних майданчиків, роздягалень та душових кімнат стадіону «Енергія». Підсумовуючи свій виступ, Є.Дикий поінформував, що вже під час роботи комісії стало відомо, що міською владою при формуванні бюджету Новокаховської ОТГ на 2020 рік передбачено кошти, необхідні для ремонту спортивних майданчиків, що є комунальною власністю. Співдоповідачем з даного питання виступив також Віктор Борідко, керівник ГО «Новокаховський тенісний клуб «Смеш», який наголосив на необхідності завершити роботи з будівництва спортивного майданчика, розташованого поблизу будинку по вул. Зорге, 8.
У засідання Громадської ради взяв участь також міський голова Володимир Коваленко, який у своєму виступі зазначив, що міська влада Нової Каховки піклується не лише про підтримку та розвиток фізичної культури та спорту на території міста, але не менше уваги приділяє популяризації спорту серед дітей та молоді на території старостинських округів – тривають роботи з будівництва спортивного майданчика біля Дніпрянської ЗОШ І-ІІІ ст. за адресою смт. Дніпряни, вул. Корсунська, 3, а у селищі Тополівка, за участі народного депутата України Ігоря Колихаєва, невдовзі з'явиться спортивний комплекс. На завершення засідання міський голова Володимир Коваленко прозвітував перед присутніми членами Громадської ради про результати своєї роботи та міської влади на території Новокаховської ОТГ у 2019 рік та окреслив основні завдання, які влада має намір реалізувати у 2020 році.

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами