Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» Захід для осіб з інвалідністю

Захід для осіб з інвалідністю

Захід для осіб з інвалідністю Новокаховського спортивно-реабілітаційного клубу з порушенням опорно-рухового апарату «Фенікс» та Новокаховського благодійного фонду людей з інвалідністю на візках «Відродження»

Міжнародний день людей з інвалідністю нагадує нам, що поруч живуть люди, які потребують особливої уваги. Милосердя, чуйність, співчуття споконвіку були характерною рисою українського народу, тому цей день – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами, що потребують підтримки у цей непростий час.
Життя людини, яка отримала тяжкі травми та ушкодження здоров’я, докорінно змінюється, як і змінюється життя тих, хто таку людину оточує: рідних, друзів.
Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто усвідомлюють, що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всі ми.
28 листопада 2019 року у приміщенні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано та проведено захід для Новокаховського спортивно-реабілітаційного клубу для осіб з інвалідінстю з порушенням опорно-рухового апарату «Фенікс» та Новокаховського благодійного фонду людей з інвалідністю на візках «Відродження». Для 12 громадян з інвалідністю, які були присутні на заході керівником кафе «Банзай» Тен Русланом для пригощання було організовано смачну піцу, якою громадяни з інвалідністю із задоволенням пригостилися. А завдяки благодійності директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тимощук Ю.М. для людей з особливими потребами було організовано солодкий стіл з тортами. По завершенню проведеного заходу кожен із присутніх громадян з інвалідністю отримав продуктові набори.
Від керівництва на захід завітала директор територіального центру Людмила Логвінова та спеціаліст відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій Вікторія Мильнікова. Спеціалістом відділу для осіб з інвалідністю надано роз’яснення щодо Порядку надання пільг окремим категоріям громадян на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за рахунок бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади з 01 січня 2020 року.
Директор територіального центру щиро побажала людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра та злагоди, щастя й успіхів в усіх справах. А всім тим, хто опікується цими людьми – натхнення, наснаги та низький уклін. Адже кожен з них, незважаючи на інвалідність, не скаржиться на життя і намагається дивитися в майбутнє з надією.
«Головне – не опускати руки, намагатися самому щось робити, постійно рухатися. Життя продовжується і світ не без добрих людей, які підтримають і допоможуть у найтяжчі хвилини життя», - говорять громадяни з інвалідністю.
Зал був наповнений теплою та дружньою атмосферою. Спілкування особам з інвалідністю принесло багато позитивних емоцій, вони знову відчули себе потрібними, не покинутими, а такими, про яких дбають, яких поважають.
Користуючись нагодою виносимо щиру подяку всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами