Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» Робота старостату за листопад

Робота старостату за листопад

Згідно Рішення Новокаховської міської ради від 25.10.2019 р. № 2320 відбулось перейменування Відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради на Управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської ради, куди увійшло чотири відділи з питань діяльності Дніпрянського, Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів.
Робота продожується… В листопаді місяці було проведено рейди з благоустрою по населеним пунктам в смт.Дніпряни, в результаті яких було виписано 8 попереджень.
Для розгляду на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 19 проектів рішень з земельних питань та 4 проекти рішення, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу.
Проведено громадські слухання щодо затвердження проекту Генерального плану с.Нові Лагері.
Проведено 4 спільних рейди по сім’ям із складними життєвими обставинами спільно із фахівцями із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістом служби у справах дітей. Було відвідано 8 родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, складено 2 акти.
На території Дніпрянського старостинського округу здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 34 осіб.
У листопаді місяці було посвідчено 12 довіреностей. Також укладено 2 договори щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.
Було видано 190 довідок про склад сім’ї та 34 акти старости, зареєстровано 45 звернень громадян, видано 29 довідок про наявність земельних ділянок.
У листопаді продовжуються роботи з будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям біля Дніпрянської ЗОШ.
Регулярно виконувались роботи з покосу бур’янів в населених пунктах Дніпрянського старостинського округу та на узбіччях доріг, прибирались зупинки та місця загального користування.
Кожні вівторок та четвер в будівлі Дніпрянського старостату веде прийом громадян спеціаліст УПСЗН Радзівіло Зінаїда Іванівна.
Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 30 угод.
Дніпрянський старостинський округ продовжує розвиватись…


Управління комунального майна,
інфраструктури старостинських округів


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами