Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» Рада ветеранів війни та праці пропонує виховувати молодь на прикладах трудових досягнень мешканців Новокаховської ОТГ

Рада ветеранів війни та праці пропонує виховувати молодь на прикладах трудових досягнень мешканців Новокаховської ОТГ

На звітно-виборчій конференції Громадської організації  «Новокаховська міська організації ветеранів війни та праці», яка 28 листопада відбулася в Новій Каховці, що на Херсонщині, делегатом конференції Анною Гришко було запропоновано підготувати та видати друком «Альманах про героїв праці Новокаховської об’єднаної територіальної громади».

Свою пропозицію Анна Гришко мотивувала тим, що у процесі виховання сучасної молоді є своєрідний уклін на героїко-патріотичну спрямованість. При цьому  втрачається складова пропаганди героїчних трудових звитяг новокаховчан, їх працьовитості та відданості праці на благо рідної України.
Саме відродженню цієї складової виховання молоді Новокаховської ОТГ і повинен слугувати цей Альманах, де повинні бути зібрані імена та звитяги всіх поколінь наших земляків, які своєю працею зробили вагомий внесок в економічний розвиток нашої громади.

Цю ідею палко підтримав секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, який був присутній на конференції. Він пообіцяв підтримку з боку депутатського корпусу та органів виконавчої влади у здійсненні цієї ініціативи ради ветеранів. Він відмітив, що конче потрібно, щоб нові покоління новокаховчан знали про своїх дідів та бабусь – героїв праці. Це і буде справжній зв’язок поколінь на нашій території.

На конференції було удруге переобрано на наступний термін головою Ради ветеранів Дмитра Папушу, роботу якого впродовж попереднього терміну повноважень у 2016-2019, роках делегати визнали доброю.
Ветерани війни та праці постійно беруть участь у міських заходах, акціях з благоустрою, патріотичного виховання молоді, особливу увагу приділяють першобудівникам нашого міста, за потреби оперативно надають гуманітарну допомогу тощо. Актив міської Ради ветеранів продовжує подорожувати місцями бойової слави Херсонщини, відвідувати видатні місця таврійського краю.
Почесні гості конференції – секретар міської ради Олександр Лук’яненко та керуючий справами виконкому Василь Акуленко – відзначили високий рівень самоорганізації та продуктивності Ради. Вони окреслили шлях, яким прямує Нова Каховка та запевнили: підтримка людей поважного віку – один з пріоритетів міського керівництва.
Довідка: Громадської організації «Новокаховська міська організації ветеранів війни та праці» – одна з організацій ветеранського спрямовування, які підтримує міська влада Нової Каховки. Разом з ГО ветеранів Афганістану та військових конфліктів на териториторії інших держав «Пам’ять», ГО ветеранів АТО/ООС «Біла стріла» та ГО ветеранів повітряно-десантних військ України «Ніхто крім нас», ветеранські організації отримувають допомогу у здійсненні їх статутної діяльності з міського бюджету. В поточному році на ці цілі було виділено 100 тис. грн. з міського бюджету.Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами