Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» Тиждень гармонії та толерантності в ЗДО №8 Черьомушки

Тиждень гармонії та толерантності в ЗДО №8 Черьомушки

«Толерантність - це гармонія в багатоманітності.
Любов виникає з любові, коли хочу,
щоб мене любили, я сам першим люблю»
(Григорій Сковорода)

Саме під таким гаслом з 18 по 22 листопада 2019 року проходив тиждень «Виховуємо толерантність» в закладі дошкільної освіти ясел-садку загального типу №8 «Черьомушки» Новокаховської міської ради (директор Зінаїда Тихонова).
Напередодні тижня з педагогами закладу проводилися індивідуальні та групові консультації, під час яких методистом Наталією Столяр були надані рекомендації щодо використання з дітьми та батьками різноманітних форм роботи: майстер-класів, тренінгів, різноманітних ігор і вправ направлених на його реалізацію.
Дієвою формою роботи з дітьми дошкільного віку є проведення корекційних та розвивальних занять, бесід, психологічних ігор, вправ, що викликає у дітей позитивні емоції та зацікавленість, бажання створити спільний задум, допомогти та підтримати того хто потребує цього. Протягом тижня «Виховуємо толерантність» практичним психологом Тетяною Нікуліною були проведені заняття: «Подорож у казку «Бридке каченя»» (старші групи), «Мій друг Павучок» (середні групи), «Друзі – то найцінніший скарб!» (молодші групи), «Вчимося доброти у Сонечка» (ясельні групи); бесіди під час Ранкової зустрічі «Я люблю світ-світ любить мене», діти разом з вихователями створювали групові «Емблеми толерантності», проводилася арт-терапевтична робота «Наша планета толерантності» та активна робота в «Куточках доброти» в усіх вікових групах.
Психолог надала корисну інформацію для батьків у куточку «Психолог радить» про Міжнародний день Толерантності, «Толерантність як запорука людяності». З педагогами була проведена дискусія «Толерантність - потреба сьогодення», де всі висловлювалися про потребу збереження фізичного та психічного здоров’я в наш час.
Така змістовна цілеспрямована робота сприяє розумінню батьками й вихователями світу власних дітей. Вони можуть відзначити, що їхні діти орієнтуються у світі дорослих, намагаються розуміти інших, поважати, допомагати, дбати про них, обирати відповідні способи спілкування та діяльності.


Практичний психолог
ЗДО №8 Тетяна Нікуліна
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами