Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Новій Каховці

XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Новій Каховці

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.
Місією Мандрівного фестивалю є створення можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. У такий спосіб йде сприяння розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізація цієї місії, також сприяє популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Через запитання: «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Приєднатися до розумного і змістовного дозвілля запрошують організатори кінопоказів у місті – КП «Агенція регіонального розвитку» і ГО «Європростір». Поринути у світ кіно можна з 1 по 8 грудня на трьох місцевих майданчиках: кінотеатр «Юність» (мала зала), Картинна галерея ім. Гавдзинського і школа №8.
Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі матимуть нагоду подискутувати між собою на теми, які були порушені у фільмах та поспілкуватися із запрошеними експертами.
Тож, плануйте вихідні та приходьте на покази. Більш детально про фестиваль і розклад заходів можна ознайомитися на сторінці фестивалю https://www.facebook.com/DocudaysUA.NK/


КП «Агенція регіонального розвитку»
Новокаховської міської ради

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами