Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-29 » Новини

» Толерантність врятує світ

Толерантність врятує світ

«У всіх є недоліки - у кого більше, у кого менше. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості» (Г.Гвіччардіні – італійський історик, філософ-гуманіст). У Новокаховському політехнічному коледжі ОНПУ 26 листопада 2019 року пройшла година спілкування «Толерантність врятує світ». Захід спільно проводили викладач коледжу Опята Л.І. та бібліотекар Центральної бібліотеки Ісакова Є.Ю.
Ведучі розповіли, що треба, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру.
Для цього необхідно:
- бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;
- навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;
- цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;
- зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.
Перше практичне завдання виконували всі присутні. Потрібно було скласти лист паперу навпіл і відірвати правий верхній кут. Повторити пункт 1 чотири рази. Потім розгорнути папір і подивитися, що вийшло. Даною вправою з’ясували, що, виконуючи одне і те саме завдання, кінцевий результат може бути різним. Студенти зробили висновок всі ми різні і кожні наші дії та думки правильні, не зважаючи на те, що вони не співпадають одна з одною.
Студенти активно брали участь у заході. Розповіли, яке значення толерантність має в різних країнах світу. Викладач провела зі студентами тест «Чи проявляєте Ви толерантність». Виявилось, що практично всім треба вдосконалювати себе, вчитися терпінню, вихованості та повазі один до одного.
Бібліотекар зачитала вислови видатних людей про толерантність. Спільними зусиллями студенти виростили квітку толерантності, на пелюстках якої розмістилися якості толерантної людини. ЇЇ подарували бібліотеці коледжу. Надалі всі відвідувачі зможуть удосконалювати себе, споглядаючи красу квітки толерантності.


Відділ культури і туризму
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами