Нова Каховка | 29 Травня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-28 » Новини

» Розширене засідання Ради профілактики в Маслівській школі

Розширене засідання Ради профілактики в Маслівській школі

Злочинність серед неповнолітніх постійно привертає до себе увагу. Щороку кількість неповнолітніх злочинців, на жаль, зростає. До того ж правопорушниками стають дедалі молодші особи. Багато хто з підлітків вважає, що неповнолітньому нічого не загрожує, що він не може бути притягнутий до відповідальності, в тому числі й кримінальної. Але як проголошує славетний постулат «Незнання закону не звільняє від відповідальності».
У межах роботи з попередження злочинності серед підлітків, спрямованої на формування правової свідомості, навичок та звичок правомірної поведінки молоді, 26 листопада 2019 року в Маслівській школі (директор Оксана Ковш) проведено розширене засідання Ради профілактики. Для роботи з дітьми та їх батьками було запрошено старшого інспектора ювенальної превенції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області капітана поліції Лілію Ющенко. На порядку денному розглядались питання: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Відповідальність батьків за неналежне виховання дитини». На засіданні також були присутні: заступник директора Олена Кравченко, соціальний педагог Юлія Охота та психолог школи Анастасія Антипова.
Під час зустрічі капітан поліції Лілія Ющенко розповіла присутнім учням та їх батькам про наслідки порушення законодавства, а також про шкоду вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та наркотичних речовин. Зустріч пройшла у формі діалогу, де діти та батьки отримали відповіді на питання, які їх цікавили. Після засідання були організовані індивідуальні бесіди з капітаном поліції, де батьки обговорили проблеми, які існують у їх родині та у стосунках з дітьми.
Наприкінці заходу всі присутні дійшли висновку, що будь – яка злочинна діяльність завжди закінчується відповідним покаранням, а правомірна поведінка убереже від небажаних наслідків та врятує майбутнє дитини. Тому, кожен повинен виховувати почуття відповідальності за свої дії.
Дякуємо нашій поліції за відповідальне та небайдуже ставлення до виконання своїх обов’язків та співпрацю зі школою.


Адміністрація школи

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами