Нова Каховка | 16 Грудня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-11-27 » Новини

» Реформа культурної галузі

Реформа культурної галузі

Відділ культури і туризму Новокаховської міської територіальної громади у листопаді 2019 року взяв участь у проекті «Децентралізація та реформа культурних послуг», який був впроваджений Громадською організацією «Товариство дослідників України» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC), у співпраці з Міністерством культури України та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.
До участі були запрошені територіальні громади Житомирської, Полтавської, Чернівецької та Херсонської областей, які готові реформувати культурну галузь регіону для досягнення взаємовигідного результату та орієнтовані на розробку нової політики у сфері управління культурою, а також запровадження нового підходу у наданні якісних та доступних культурних послуг на рівні територіальних громад.
У конкурсі взяли участь 80 територіальних громад з чотирьох областей України. Наразі, 25 листопада, закінчився відбір громад, в яких буде проведено аналіз існуючої мережі надавачів культурних послуг та змодельовано нову систему стандартів якості та доступності культурних послуг у громаді, відповідно до розпочатої урядом у січні 2019 року реформи галузі культури.
З кожної області було відібрано по 2 територіальні громади. В Херсонській області це - Новокаховська міська територіальна громада та Каланчацька селищна територіальна громада.
Кожна обрана громада після впровадження проекту отримає:
1. SWOT - аналіз культурно-ресурсного потенціалу громади;
2. Результати досліджень потреб та бажань жителів громади щодо напрямків розвитку сфери культури в громаді;
3. Змодельовану систему стандартів якості та доступності культурних послуг в громаді;
4. Моделі поліфункціональних центрів культурних послуг відповідно до потреб жителів громади.
Тож, Відділ культури і туризму Новокаховської міської територіальної громади готовий до впровадження якісних змін в культурній сфері та переконаний, що участь у даному проекті стане важливим кроком для реалізації культурного потенціалу, який є цінним ресурсом розвитку нашої оновленої територіальної громади.


Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами