Нова Каховка | 08 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-11-26 » Новини

» Матчева зустріч з футзалу серед аматорів в рамках акції «16 днів проти насильства», «Чоловіки проти ВІЛ-інфекції/СНІДУ"

Матчева зустріч з футзалу серед аматорів в рамках акції «16 днів проти насильства», «Чоловіки проти ВІЛ-інфекції/СНІДУ"

З метою популяризації футзалу в місті Нова Каховка, підвищення майстерності гравців та суддів, пропаганди фізичної культури та спорту як здорового способу життя, виявлення кращих аматорських команд з футзалу, організації активного відпочинку любителів футзалу, укріплення дружніх відносин між футболістами, 26 листопада 2019 року у місті Нова Каховка, в спортивному залі «Будівельник», відбулася матчева зустріч в рамках акції «16 днів проти насильства», «Чоловіки проти ВІЛ-інфекції/СНІДУ» між командою представників ГО «УБД та ветеранів АТО - Біла стріла» (керівник Дмитро Марков) та студентською командою Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Л.І.Глазунова).
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснював відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради. Головний суддя, тренер ДЮСШ "Таврія" Масюткін Данило.
На відкритті матчевої зустрічі з привітальними словами до учасників змагань звернулася головний спеціаліст відділу у справах, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Нестерук Наталья.
Матч вийшов цікавий, захоплюючий, з великою кількістю гольових моментів. У важкій боротьбі з рахунком 6 : 5 перемогу святкувала команда Новокаховського приладобудівного технікуму.
Всі учасники матчевої зустрічі були нагородженні грамотами, а кращій гравець в кожній команді – кубком. Ними стали:
- Овчиников Дмитро - команда Новокаховського приладобудівного технікуму
- Голіш Андрій - команда ГО «УБД та ветеранів АТО - Біла стріла».
Дякуємо гравцям за участь у матчі. Вітаємо тренера Зінченка Сергія Вікторовича та його футболістів з перемогою. Бажаємо подальших досягнень у спорті, на турнірах, кубках та чемпіонатах! Нехай Ваш приклад буде стимулом і взірцем для всіх жителів нашого міста.
Займайтесь фізкультурою і спортом, ведіть здоровий образ життя!!!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами