Новая Каховка | 08 Июля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской обединенной территориальной громады

2019-11-25 » Новости

» «Ігри патріотів Херсонщини» - обласний святковий фінал

«Ігри патріотів Херсонщини» - обласний святковий фінал

У Всесвітній день дитини, 20 листопада 2019 року, переможці міського етапу інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» прийняли участь у змаганнях обласного фіналу та у святковій церемонії, що відбулися у місті Херсон.
Учасників обласного фіналу привітали Юрій Ромаскевич, депутат Херсонської обласної ради, головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, Євген Криницький, директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Ігор Мазур, заступник начальника управління культури облдержадміністрації, Анна Бардашевська, директор КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, та Анатолій Зубко, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Саме в актовій залі Академії проходило святкове нагородження переможців обласного турніру 2019 року.
Перед початком змагань, які проходили у формі тестування, усі учасники турніру мали нагоду продемонструвати свої знання з історії рідного краю козацької доби: бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей провели з дітьми гру з використанням карти – ігрового поля великого формату.
У грі прийняла участь Березовська Валерія, читачка міської бібліотеки №2, учениця ЗОШ №10.
Усі три переможця місцевого етапу з нашого міста отримали іменні дипломи. А саме:
Мартюшева Вікторія, учениця 6-Б класу Дніпрянської ЗОШ;
Березовська Валерія, учениця 5-В класу ЗОШ № 10;
Назарова Ангеліна, учениця 8 класу Дніпрянської ЗОШ.
Дівчатка мали нагоду поспілкуватися з однолітками, дізнатися нове з історії козацької доби на Херсонщині та стати учасниками святкового дійства. Це корисний досвід, який стане у нагоді наступного року, адже обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини» продовжується!


Відділ культури і туризмуНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы