Новая Каховка | 03 Июня 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-19 » Новости

» До відома керівників підприємств, установ та організацій міста!

До відома керівників підприємств, установ та організацій міста!

Розпочато роботу по складанню паспортів архівних підрозділів (далі – архівів) на підприємствах, установах, організаціях (далі – установи), які є джерелами формування Національного архівного фонду України.
Віднесення документів установ до Національного архівного фонду здійснюється тільки за рішенням ЕПК Державного архіву Херсонської області.
Паспорт складається щорічно працівником архіву або особою, відповідальною за архів установи відповідно до пункту 7 глави 4 розділу Х Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5, із змінами (далі – Правил) та за формою, наведеною у додатку 40 до Правил.
Підставою для складання паспорта є книга надходження та вибуття документів архіву.
Паспорт складається з трьох розділів: відомості про документи, відомості про приміщення, відомості про кадри.
У першому розділі по кожному окремому показнику необхідно внести загальну кількість справ (графа 3) та їх крайні дати (графа 4), які зберігаються в архіві установи на час складання паспорта.
До паспорта архіву складається пояснювальна записка, у якій відображаються відомості про зміни у назві, підпорядкованості, організаційно-правовому статусі установи, зазначаються причини змін показників порівняно з попереднім паспортом у назвах та кількості фондів, кількості справ, крайніх датах справ, умов зберігання.

Паспорт архіву та пояснювальна записка до нього складається та підписується відповідно до вимог Правил тільки працівником архіву або особою, відповідальною за архів установи у двох примірниках, один з яких надсилається відповідній державній архівній установі або архівному відділу міської ради.
До архівного відділу Новокаховської міської ради паспорт архіву та пояснювальну записку необхідно подати до 15 жовтня 2019 року для подальшого узагальнення та надання даних до державного архіву області.
При необхідності консультаційно-методичну допомогу по складанню та оформленню паспорта архіву Ви можете отримати в архівному відділі Новокаховської міської ради.


Архівний відділ


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы