Нова Каховка | 01 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-13 » Новини

» Семінар для голів правлінь ОСББ та ЖБК

Семінар для голів правлінь ОСББ та ЖБК

12 вересня за ініціативи громадської організації Ради голів ОСББ та ЖБК в м. Нова Каховка було проведено семінар для голів ОСББ.
Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов привітав усіх присутніх, представив запрошених та запропонував питання на розгляд.
Основне питання - впровадження державної Програми Фонду енергоефективності України.
Представник державної Програми Фонду енергоефективності України від Херсонської області Лілія Мартинова ознайомила учасників семінару з пропозиціями Фонду. Фонд енергоефективності надає підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для впровадження енергоефективних комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель шляхом відшкодування 70 відсотків їх вартості. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, а Укргазбанк став першим українським банком – партнером Фонду.
Також було розглянуто питання про моделі укладання договорів на комунальні послуги в багатоквартирних будинках. З цього питання виступила Есма Умерова. До обговорення долучилися директора комунальних підприємств – Валерій Радованець (“Міський водоканал”), Василь Нікулін ( «НК Екосервіс»), Григорій Канєський (“Новокаховське житлово-експлуатаційне управління”).
Голова Ради голів ОСББ та ЖБК при міському голові Ольга Рашевська поінформували про встановлення загальнобудинкових лічильників. 02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Він визначає засади забезпечення комерційного, у т.ч. розподільного, обліку послуг із постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг. Завдяки забезпеченню обліку холодного водопостачання споживачами сплачуватимуться кошти лише за фактично спожиті послуги.
Ольга Рашевська звернулася до голів ОСББ щодо відповідального відношення до питання встановлення загальнобудинкових лічильників.
З квітня в Новій Каховці діє револьверний фонд, створений ГС «Рада голів ОСББ та ЖБК в м. Новій Каховці». За словами Рашевської Ольги ним скористалися 17 ОСББ, які взяли позику на суму 976 тис.грн. У влади є також наміри збільшити револьверний фонд та крім цього можливо надавати безпроцентні кредити для встановлення загальнобудинкових лічильників.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами