Новая Каховка | 16 Февраля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-13 » Новости

» Семінар для голів правлінь ОСББ та ЖБК

Семінар для голів правлінь ОСББ та ЖБК

12 вересня за ініціативи громадської організації Ради голів ОСББ та ЖБК в м. Нова Каховка було проведено семінар для голів ОСББ.
Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов привітав усіх присутніх, представив запрошених та запропонував питання на розгляд.
Основне питання - впровадження державної Програми Фонду енергоефективності України.
Представник державної Програми Фонду енергоефективності України від Херсонської області Лілія Мартинова ознайомила учасників семінару з пропозиціями Фонду. Фонд енергоефективності надає підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для впровадження енергоефективних комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель шляхом відшкодування 70 відсотків їх вартості. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, а Укргазбанк став першим українським банком – партнером Фонду.
Також було розглянуто питання про моделі укладання договорів на комунальні послуги в багатоквартирних будинках. З цього питання виступила Есма Умерова. До обговорення долучилися директора комунальних підприємств – Валерій Радованець (“Міський водоканал”), Василь Нікулін ( «НК Екосервіс»), Григорій Канєський (“Новокаховське житлово-експлуатаційне управління”).
Голова Ради голів ОСББ та ЖБК при міському голові Ольга Рашевська поінформували про встановлення загальнобудинкових лічильників. 02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Він визначає засади забезпечення комерційного, у т.ч. розподільного, обліку послуг із постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг. Завдяки забезпеченню обліку холодного водопостачання споживачами сплачуватимуться кошти лише за фактично спожиті послуги.
Ольга Рашевська звернулася до голів ОСББ щодо відповідального відношення до питання встановлення загальнобудинкових лічильників.
З квітня в Новій Каховці діє револьверний фонд, створений ГС «Рада голів ОСББ та ЖБК в м. Новій Каховці». За словами Рашевської Ольги ним скористалися 17 ОСББ, які взяли позику на суму 976 тис.грн. У влади є також наміри збільшити револьверний фонд та крім цього можливо надавати безпроцентні кредити для встановлення загальнобудинкових лічильників.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы