Нова Каховка | 06 Червня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-12 » Новини

» В Новій Каховці планово ремонтують арку міського стадіону “Енергія”

В Новій Каховці планово ремонтують арку міського стадіону “Енергія”

Нова Каховка з часу свого народження у 1952 році завжди була містом фізкультурників та спортсменів. І головним осередком спортивного життя став комплекс споруд стадіону «Енергія».
За роки радянського періоду, коли стадіон належав заводу «Південелектромаш», на ньому було збудовано багаточисельні та різнопланові спортивні майданчики. Окрім головного футбольного поля з травяним покриттям, функціонувало футбольне поле «Дніпро» з гаревим покриттям, майданчики для гандболу, баскетболу, волейболу, поле для метань спису, ядра, молоту, боксерський ринг, майданчик «Колізей» з трибунами для глядачів. На стадіоні були обладнані роздягальні, душові для спортсменів.
У 2008 році стадіон «Енергія» був переданий у комунальну власність. І, не дивлячись на всі негаразди та фінансові проблеми, що були у місті за ці 10 років, стадіон діє, розвивається і залишається центром всієї спортивної інфраструктури Нової Каховки. А вона не маленька!
В місті Нова Каховка в повному обсязі збережена та діє мережа спортивних споруд. Станом на 1 червня 2019 року на території Новокаховської міської ради функціонує 206 спортивних споруд: 1 стадіон, 157 майданчиків різного призначення: 26 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 тенісних кортів, 10 футбольних полів, 109 інших спортивних майданчиків, 23 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 21 спортивні зали площею не менше 162м?, 2 стрілецькі тири, 1-а водноспортивна база, 1-е стрільбище для стрільби із лука. Із зазначеної кількості 38 споруд перебувають у державній власності, а 153 споруди – у комунальній, ще 15 споруд – у приватній власності.
Спортивні споруди комунальної власності надаються для занять фізичною культурою та спортом населенню міста, дитячо-юнацьким спортивним школам, фізкультурно-спортивним товариствам та спортсменам-інвалідам на пільгових умовах та безоплатно.
Міська влада постійно турбується про належне утримання та поліпшення спортивних об’єктів міста. Так в міському бюджеті на 2019 рік передбачені планові призначення на загальну суму 2 млн. 850 тис. 40 грн. для відділу сім’ї, молоді та спорту (начальник відділу Н.Таран) та  КП «Новокаховський міський центр фізичного виховання здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор В.Янко).
Ці кошти спрямовано на виготовлення 3-х та розробку 1-ї проектно-кошторисної документацій на:

Капітальний ремонт спортивного футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія» із штучним покриттям. Загальна кошторисна вартість проекту становить 14 млн. 290 тис. 566 грн. Відповідно до вимог чинного законодавства триває процедура державних закупівель. Фінансування проводиться за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку та міського бюджету.
Капітальний ремонт будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Гарт». Зведений кошторисний розрахунок проекту становить 3,5 млн. грн.
Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика (волейбольне поле №2 та баскетбольний майданчик) спортивного комплексу стадіону «Енергія». Проектом передбачається улаштування комплексного спортивного майданчика для гри в міні-футбол і баскетбольного майданчика із синтетичним покриттям з двошаровою поліуретановою системою покриття. Загальна кошторисна вартість проекту становить 2 млн. 800 тис. грн.
Капітальний ремонт бігових доріжок та легкоатлетичних секторів спортивного комплексу стадіону «Енергія».


За рахунок міського бюджету виконано роботи капітального ремонту огорожі сектору для метань спортивного комплексу стадіону «Енергія». По міській програмі фінансової підтримки спортивних споруд на це профінансовано та використані кошти в сумі 141 тис. 623 грн. 88 коп.

В даний час триває капітальний ремонт головного входу та огорожі  спортивного комплексу стадіону «Енергія», на що з міського бюджету виділено кошти в сумі 723 тис. 900 грн.
До речі, футбольний клуб «Енергія» не є власником стадіону «Енергія». Тому ремонтні та реставраційні роботи, що зараз тривають на арці стадіону, до футбольного клубу не мають жодного відношення, а є плановим заходом щодо покращення стану спортивної інфраструктури та туристичної привабливості міста Нова Каховка.


Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами