Новая Каховка | 12 Мая 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2019-09-12 » Новости

» Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

Інформація Новокаховського управління ГУ ДФС

За січень-серпень до Зведеного бюджету зібрано на 183,6 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2018 року

Від платників податків Новокаховського управління за 8 місяців 2019 року до зведеного бюджету зібрано 1 122,1 млн. гривень. Це на 19,6 %, або на 183,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-серпень 2018 року до зведеного бюджету було зібрано 938,5 млн. грн. податків, зборів, платежів.
До Державного бюджету зібрано 477,4 млн. гривень. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 17,6 %, або на 71,6 млн. гривень.
До Місцевих бюджетів платниками спрямано 644,7 млн. гривень. У порівнянні із 2018 роком надходження збільшились майже на 112 млн.грн., або на 21 відсоток.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 8 місяців 2019 року перераховано 465,1 млн. грн., в т.ч. за серпень 56,5 млн.гривень. Порівняно із січнем-серпнем 2018 року надходження зросли понад 79 млн. грн., індикативний показник виконано на 103,4 відсотка.

На забезпечення соціальних виплат спрямовано 465,1 млн.грн. єдиного внеску

Впродовж січня-серпня цього року платники податків Новокаховського управління сплатили 465,1 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з січнем-серпнем 2018 року приріст надходжень ЄСВ склав 79,2 млн. грн., або 20,5 відсоток.
У серпні 2019 року надійшло до бюджету 56,5 млн. грн., що на 9,6 млн. грн. більше, ніж торік у серпні.
Вважаємо за доречне нагадати, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.
У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Добровільна реєстрація платником податку на додану вартість

Новокаховське управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що у разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ або особи, яка відповідає вимогам, визначеним п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 Податкового Кодексу, реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних - п. 183.3 ст.183 ПКУ.
При переході осіб із спрощеної системи оподаткування, яка не передбачала сплату податку на додану вартість, на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 182.1 ст. 182 ПКУ, реєстраційна заява також подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних.
Згідно з п. 183.5. ст. 183 ПКУ особи, зазначені у п. 183.3 ст. 183 ПКУ, можуть навести у заяві бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на складання податкових накладних.
При зміні ставки єдиного податку відповідно до підпункту "б" п.п.293.8.4 п.293.8 ст. 293 ПКУ, реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість. Реєстрація таких осіб діє з першого числа календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.
У разі якщо останній день строку подання заяви припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним, святковим або неробочим робочий день.


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі,
заступник начальника управління –
начальник відділу моніторингу доходів
та обліку платежів Антоніна ВЕРЕМІЄНКО


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы