Нова Каховка | 25 Лютого 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-12 » Новини

» Інформація, щодо проведення модернізацій спортивних об’єктів у місті Нова Каховка

Інформація, щодо проведення модернізацій спортивних об’єктів у місті Нова Каховка

В місті Нова Каховка збережено та діє мережа спортивних споруд. Станом на 01 червня 2019 року на території Новокаховської міської ради функціонує 206 спортивних споруд: 1 стадіон, 157 площинних спортивних споруд: 26 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 тенісних кортів, 10 футбольних полів, 109 інших спортивних майданчиків, 23 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 21 спортивні зали площею не менше 162м?, 2 стрілецькі тири, водноспортивна база, стрільбище для стрільби із лука. Із зазначеної кількості 38 споруд перебувають у державній власності, 153 споруди перебувають у комунальній власності, 15 споруд перебувають у приватній власності.
Спортивні споруди комунальної власності надаються для занять фізичною культурою та спортом населенню міста, дитячо-юнацьким спортивним школам, фізкультурно-спортивним товариствам та спортсменам інвалідам на пільгових умовах та безоплатно.
Важливою спортивною новиною є модернізацій спортивних об’єктів міста Нова Каховка в міському бюджеті передбачені планові призначення на 2019 рік на загальну суму 2 мільйони 850 тис. 400 грн. отримувачами коштів є Відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту (Таран Н.М.) та КП «Новокаховський міський центр фізичного виховання здоров’я населення «Спорт для всіх» (Янко В. Б.).
Виготовлено 3 та розроблюється 1 проектно-кошторисні документації за рахунок міського бюджету розвитку на:
1. Капітальний ремонт спортивного футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія» із штучним покриттям. Загальна кошторисна вартість проекту становить 14 млн. 290 тис. 566 грн. Відповідно до вимог чинного законодавства триває процедура державних закупівель.
2. Капітальний ремонт будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Гарт» Зведений кошторисний розрахунок проекту становить 3,5 млн. грн.
3. Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика (волейбольного поля №2 та баскетбольний майданчик) спортивного комплексу стадіону «Енергія». Проектом передбачається улаштування комплексного спортивного майданчика для гри в міні-футбол і баскетбольного майданчика із синтетичним покриттям з двошаровою поліуретановою системою покриття. Загальна кошторисна вартість проекту становить 2млн 800 тис. грн.
4. Капітальний ремонт бігових доріжок та легкоатлетичних секторів спортивного комплексу стадіону «Енергія»
В даний час триває капітальний ремонт головного входу та огорожі спортивного комплексу стадіону «Енергія», з міського бюджету виділено кошти в сумі 723 тис. 900 грн.
За рахунок міського бюджету виконано роботи капітального ремонту огорожі сектору для метань спортивного комплексу стадіону «Енергія». По міській програмі фінансової підтримки спортивних споруд КП «Спорт для всіх», дир. Янко Володимир Борисович, профінансовано та використано кошти в сумі 141тис. 623 грн. 88 коп.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами