Нова Каховка | 20 Січня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-11 » Новини

» У Новій Каховці студенти та військові 57 ОМПБР відзначили День фізичної культури та спорту квестом

У Новій Каховці студенти та військові 57 ОМПБР відзначили День фізичної культури та спорту квестом

Сьогодні, 11 вересня, в Новій Каховці на полі для метань стадіону «Енергія» на честь Дня фізичної культури та спорту в Україні відбувся «Спортивний квест», в якому взяли участь команди всіх шести вишів міста та бійці 57-ї ОМПБР.
Це спортивне свято проходило за підтримки міського голови Володимира Коваленка та за ініціативи відділу сім’ї, молоді та спорту Новокаховської міської ради (начальник відділу Наталія Таран).

В урочистому відкритті заходу взяли участь міський голова Нової Каховки, почесний президент ФК «Енергія» Володимир Коваленко, перший заступник міського голови, голова громадської організації «Федерація футболу м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, директор ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова.
Разом з керівниками міста учасників змагань прийшли привітати тренери та спортсмени, які на сьогодні є гордістю міста і які його представляють на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Це:

- заслужені тренери України з легкої атлетики Едуард та Юрій Піскунови,
- майстер спорту міжнародного класу зі стрільби із луку, бронзова призерка перших Європейських ігор, бронзова призерка чемпіонату світу, бронзова призерка Гран Прі Європі, володарка світового та європейського рекорду, член олімпійської збірної команди України зі стрільби із луку, багаторазова призерка чемпіонатів України та найкраща лучниця України за підсумками змагань поточного року, яку нещодавно оголосила  Федерація стрільби з луку України – Анастасія Павлова.
- майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон ІІ літніх юнацьких олімпійських ігор, чемпіон Світу кубку Европи і міжнародних змагань з л/а – Гліб Піскунов
- чемпіон 17-ї літньої гімназіади з легкої атлетики, метання молоту, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України –  Данило Федоров
- майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, бронзова призерка 13-х дефолімпійських ігор – Юлія Кісельова.


Перед початком квесту відбулося символічне відкриття нового сектору для метань, роботи будівництва якого були профінансовані з міського бюджету (більше 140 тис. грн.). Червону стрічку перерізали міський голова  Володимир Коваленко та тренери з метань Едуард та Юрій Піскунови.

До учасників змагань з поздоровленням з Днем фізкультурника звернувся Володимир Коваленко. Він запевнив юних спортсменів, що міська влада робить і буде в майбутньому робити все, щоб кардинально поліпшити умови для занять спортом в Новій Каховці. Цим самим влада бореться за майбутнє наших дітей та онуків, щоб ті мали змогу займатися різноманітними видами спорту та рости здоровими на радість батькам та державі.
А на підтвердження цих слів міський голова вручив кожній з команд, що брали участь у змаганнях, по комплекту м’ячів.

Анастасія Павлова, Гліб Піскунов та Данило Федоров побажали учасникам змагань перемог і активніше залучатися до спорту, як основи здорового способу життя і зміцнення своєї країни.
Після завершення урочистого відкриття команди розійшлися на місця проведення змагань.

Підсумки розважально-спортивного заходу «Спортивний квест»
На станції «Стадіон» перемогла команда «Дружина»;
На станції «Спортивний зал» перемогла команда «Стріла»;
На станції «Гімнастичний зал» перемогла команда «Патріоти»;
На станції «Кмітлива» перемогла команда «Дружина» та «Рвані кеди»;
На станції «Влучний стрілок» перемогла команда «Патріоти»;
На станції «Медична» перемогла команда «Дружина» «Стріла» та «Патріоти»;
На станції «Розважальна» перемогла команда «Дружина», «Стріла».
Підсумки загального часу команда «Стріла» з результатом 40.35 секунд, найкращий час за проходженням «Квесту».
В загальному заліку по всім станціям одержала команда «Дружина» Новокаховський політехнічний коледж ОНПК – директор Вітков Віталій Володимирович, яка отримала головний приз – кубок Відділу. Але учасники команди одноголосно вирішили, що кубок вони передають команді «Патріоти», зі словами вдячності за мирне небо та захист від ворогів.
Після урочистостей нагородження всіх учасників, вболівальників, організаторів пригощали смачною кашою, яку залюбки приготували військовослужбовці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, а допомагали їм учні, майстер з виробничого навчання та заступник директора ДНЗ «ПТУ №14 м. Нова Каховка», за що їм висловлюємо велику подяку від молоді міста.

Також за надання крупи «Бургул» для приготування каші, дякуємо ФОП Дишлевому Сергію Борисовичу, та за величезну підтримку молодь міста дякує першому заступнику міському голови, куратору відділу – Чурсинову Леоніду Григоровичу.

Ще раз вітаємо всіх зі святом!!!
Міський захід пройшов на високому рівні підготовки всіх учасників команд з вищих навчальних закладах міста Нова Каховка, які приймали участь у розважально-спортивному заході «Спортивний квест», присвячений дню фізичної культури та спорту в Україні.
Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами