Нова Каховка | 30 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-09-10 » Новини

» Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»

Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»

З метою забезпечення належного виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного та інноваційного співробітництва, Міністерство освіти і науки України 19 вересня 2019 року за участі представників Секретаріату Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми EUREKA проводить інформаційного-комунікативний захід «EUREKA info day» (вебінар).
Під час вебінару буде представлено інформацію про особливості функціонування програми EUREKA, критерії відбору потенційних мережевих проектів програми, можливість залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів, а також практичний інструментарій, який використовується програмою.
Програма EUREKA сприяє розробленню конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів у виробництво, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного співробітництва, збільшенню продуктивності праці, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних розробок.
До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать продукування інноваційного продукту / технології / послуги. Участь у заході безкоштовна.
Програму заходу буде надіслано на адреси зареєстрованих учасників ближче до дати проведення, а також розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Міжнародна програма EUREKA / Заходи EUREKA / EUREKA info day.
У разі зацікавленості, для підтвердження участі в заходів, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://t.ly/5mXR.
Контактний телефон: +38 (044) 287 82 17, звертатись до Олени Харіної, kharina@mon.gov.ua; olena.kharina@gmail.com.


Відділ управління проектами


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами