Новая Каховка | 30 Сентября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2019-09-10 » Новости

» Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»

Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»

З метою забезпечення належного виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного та інноваційного співробітництва, Міністерство освіти і науки України 19 вересня 2019 року за участі представників Секретаріату Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми EUREKA проводить інформаційного-комунікативний захід «EUREKA info day» (вебінар).
Під час вебінару буде представлено інформацію про особливості функціонування програми EUREKA, критерії відбору потенційних мережевих проектів програми, можливість залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів, а також практичний інструментарій, який використовується програмою.
Програма EUREKA сприяє розробленню конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів у виробництво, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного співробітництва, збільшенню продуктивності праці, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних розробок.
До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать продукування інноваційного продукту / технології / послуги. Участь у заході безкоштовна.
Програму заходу буде надіслано на адреси зареєстрованих учасників ближче до дати проведення, а також розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Міжнародна програма EUREKA / Заходи EUREKA / EUREKA info day.
У разі зацікавленості, для підтвердження участі в заходів, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://t.ly/5mXR.
Контактний телефон: +38 (044) 287 82 17, звертатись до Олени Харіної, kharina@mon.gov.ua; olena.kharina@gmail.com.


Відділ управління проектами


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы