Нова Каховка | 20 Січня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-09 » Новини

» Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

Постановою КМУ від 12 липня 2017 року № 497 зі змінами, затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Він передбачає укладання трьохсторонньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення.
Для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО, особі, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні документи:
1) заяву, складену в довільній формі;
2) копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
3) копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
Постраждалі учасники Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.
Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.
На даний час, до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради надійшли документи про готовність надання послуг із психологічної реабілітації від 5 реабілітаційних закладів, а саме:
1. ДП «Клінічного санаторію ім. Горького» ПАТ Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 165;
2. Філії ПрАТ «Приазовкурорт» Клінічного санаторію «Великий Луг», який розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45;
3. ДП «Клінічного санаторію «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Березівське;
4. ТОВ «Санаторію «Токарі», який розташований за адресою: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96;
5. ТОВ «Пансіонату «Ірбіс», який розташований за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича, 1.
З умовами проживання та харчування, переліком послуг психологічної реабілітації вищевказаних реабілітаційних установ можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.
Також нагадуємо, виплата грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 зі змінами.
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. 20, тел. 4-33-48.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами