Новая Каховка | 18 Января 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-09 » Новости

» Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

Постановою КМУ від 12 липня 2017 року № 497 зі змінами, затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Він передбачає укладання трьохсторонньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення.
Для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО, особі, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні документи:
1) заяву, складену в довільній формі;
2) копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
3) копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
Постраждалі учасники Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.
Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.
На даний час, до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради надійшли документи про готовність надання послуг із психологічної реабілітації від 5 реабілітаційних закладів, а саме:
1. ДП «Клінічного санаторію ім. Горького» ПАТ Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 165;
2. Філії ПрАТ «Приазовкурорт» Клінічного санаторію «Великий Луг», який розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45;
3. ДП «Клінічного санаторію «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Березівське;
4. ТОВ «Санаторію «Токарі», який розташований за адресою: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96;
5. ТОВ «Пансіонату «Ірбіс», який розташований за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича, 1.
З умовами проживання та харчування, переліком послуг психологічної реабілітації вищевказаних реабілітаційних установ можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.
Також нагадуємо, виплата грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 зі змінами.
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. 20, тел. 4-33-48.


УПСЗН


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы