Новая Каховка | 30 Марта 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-06 » Новости

» Патронат – шукаємо професійних батьків

Патронат – шукаємо професійних батьків

Державна політика у сфері захисту дітей на даний час перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. А найкращим способом запобігти потраплянню дитини в інтернатний заклад є влаштування її у патронатну сім’ю.
Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради активізована робота щодо запровадження патронату над дитиною. В навчальних закладах міста на батьківських зборах, у міському центрі зайнятості з громадянами систематично проводяться бесіди та консультації метою яких є пошук патронатних вихователів.
Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).
Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів та отримала відповідну рекомендацію, зі згоди всіх членів своєї сім’ї готова до розміщення під патронат дітей за місцем свого проживання і уклала зі службою у справах дітей договір про надання послуг патронату.
Патронатними вихователями не можуть бути особи, зазначені у статті 212 Сімейного кодексу України, а також особи, чиї діти були засуджені, перебувають/перебувалиу конфлікті з законом. Патронатний вихователь не може поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору про патронат над дитиною.
Особам, яких зацікавила інформація за консультацією запрошуємо звернутися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.
Пошук кандидатів у патронатні вихователі триває.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы