Новая Каховка | 29 Февраля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-06 » Новости

» Готуємось відзначити 125-річчя О.П.Довженка

Готуємось відзначити 125-річчя О.П.Довженка

10 вересня 2019 року в Україні будуть відзначати 125-ти річчя з дня народження видатного українського кінорежисера, справжнього патріота України, Олександра Петровича Довженка.
Нова Каховка тісно пов’язана з Олександром Довженком. Він, як, впливовий на час народження міста, громадський діяч, вніс вагомий вклад у те, що ми зараз називаємо обличчям Нової Каховки: її планування, архітектурне оздоблення громадських та жилих будівель міста, а також відображення подвигу трудового народу в літературі та кінематографі.
Під час будівництва Каховської ГЕС та міста гідроенергетиків - Нової Каховки, - кінорежисер Олександр Довженко написав книгу та почав зйомки художнього фільму «Поема про море», в якому закарбував трудовий героїзм будівельників та перших мешканців міста.
Тому, міський голова Володимир Коваленко, ще навесні цього року ініціював проведення низки заходів в місті, що присвячені вшануванню 125-річчя з дня народження Олександра Довженка.
03 вересня 2019 року відбулося засідання організаційного комітету, що був утворений розпорядженням міського голови №233-р від 26 липня 2019 року, на якому було остаточно сплановано низку заходів для відзначення цієї події.
Центральним заходом планується проведення 10 вересня у Палаці культури урочистостей «Я народився і жив для добра і любові». В фойє палацу будуть виставлені експонати з фондів музею історії міста Нова Каховка, музею О.П.Довженка ЗОШ №1 та книжкова виставка Центральної міської бібліотеки, що розповідають про Олександра Довженка, його творчість та зв’язки з нашим містом.
Цьому заходу буде присвячено показ у кінотеатрі «Юність» художнього кінофільму кінорежисера Олександра Довженка «Поема про море». Показ фільму планується 9 вересня о 12.00.
Низку заходів буде проведено у бібліотеках міста. Так, 12 вересня, у Центральній міській бібліотеці буде проведено вечір-портрет «Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм», у бібліотеці №2 буде проведено літературний портрет «Геній, що жив серед нас».
У картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського відкрилася художня виставка із фондових робіт, присвячена ювілею митця.
17 вересня о 09:00 у Новокаховській ЗОШ №1, що носить ім’я Олександра Довженка, та біля його пам’ятника відбудеться традиційна посвята першокласників у довженківці.
Протягом вересня заплановано проведення туристичних маршрутів «Довженковими стежками» для учнів, студентів та всіх бажаючих.


Відділ культури і туризму


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы