Новая Каховка | 15 Сентября 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-05 » Новости

» Це варто зробити до зими: способи теплоізоляції житла

Це варто зробити до зими: способи теплоізоляції житла

В спекотний період складно думати про утеплення квартири. Але,якщо взимку вам доводилося вдягати два светри, щоб зігрітися, то, швидше за все, і влітку таку квартиру складно охолодити. Чому так відбувається, як можна утеплити квартиру своїми руками, коли цим зайнятися і що робити не потрібно – давайте розбиратись із порадами спеціалістів.

Теплоізоляція вікон
Найчастіше холодне повітря потрапляє в квартиру або будинок саме через протяги з вікна. Багато хто вважає, що взимку можна просто заклеювати вікна монтажним скотчем. Але якщо у вас старі дерев'яні віконні рами, то краще використовувати монтажну піну або спеціальний гель. Це вирішить проблему і не потрібно буде щороку клеїти і прибирати скотч. До того ж і влітку гаряче повітря з вулиці не буде проникати, і кондиціонер охолодить житло швидше.

Замінити радіатори
Головне джерело тепла в квартирі взимку – це батареї. Але, на жаль, вони не завжди достатньо обігрівають приміщення. Щоб вирішити цю проблему – багато хто вирішує замінити старі чавунні радіатори на більш ефективні сталеві або біметалеві. Ціна батарей залежить від розміру приміщення, яке потрібно обігріти. Проводити такі роботи можна тільки в міжопалювальний період, тому літо – чудовий час. Більш ефективно використовувати тепло від будь-якого радіатора допоможе установка тепловідбиваючого екрану. Його можна купити або зробити самому зі звичайної фольги і листа картону. Між батареєю і відбивачем бажано залишити зазор в 3 см. Не слід загороджувати радіатор для циркуляції нагрітого повітря.
Поставити другі вхідні двері
Установка других вхідних дверей допоможе створити теплоізолюючий майданчик, і холод з під'їзду не буде проникати в будинок. Коли немає можливості ставити ще одні двері, варто утеплити ті, що є. Для початку – ізолювати щілини за допомогою монтажної піни або герметика, як і при утепленні вікон. Потім переконатися, що двері щільно прилягають до дверної коробки.

Постелити килими
Килими потрібні у помешканні для утеплення підлоги. Ті, хто живе в приватному будинку або на першому поверсі, точно зможуть відчути користь від них.

Теплоізоляція балкону
Засклений балкон дозволяє зберегти тепло і захистити кімнату від холоду й протягу. Стіни і підлогу бажано обшити дерев'яними панелями, або використовувати конструкцію на
дерев'яному каркасі з утеплювачем всередині.

Утеплення огороджувальних конструкцій
– стін, фундаменту, стелі, горища, підвалу, гарантує до 60% збереженого тепла. Для утеплення використовують: пінополістирол, мінераловатні плити, базальтові плити, енергозберігаючі фарби. Непоганий варіант – застосувати спеціальні кількашарові системи утеплення.
За інформацією, отриманою із сайту:
https://24tv.ua/5_sposobiv_teploizolyatsiyi_zhitla_i_chomu_tse_varto_zrobiti_vlitku_n1173483


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы