Нова Каховка | 15 Вересня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2019-09-04 » Новини

» Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення

Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради звертається до мешканців м. Нова Каховка та населених пунктів, розташованих на території Новокаховської міської ради, з інформацією щодо експлуатації об’єктів готельного призначення.

У зв’язку з останніми подіями, які відбулися в ніч на 17 серпня в м. Одесі загинуло 9 осіб в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар».
Як повідомив заступник директора департаменту ДАБІ в Одеській області Черкасов І., в усіх документах та деклараціях зазначалось, що це складські приміщення, і відсутня інформації про готель або місце проживання людей.
21 серпня 2019 року Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав окреме доручення керівникам територіальних органів перевірити достовірність даних, наведених у деклараціях про готовність до експлуатації об’єктів готельного призначення, які віднесені до незначного класу наслідків (СС1).
Керівникам територіальних підрозділів доручено провести аналіз та співставлення об’єктів готельного призначення в інтернет-ресурсах з інформацією єдиного реєстру документів. Аналіз необхідний через можливі розбіжності між статусом об’єкта на час введення в експлуатацію та статусом в ході експлуатації.
Крім того, посилено контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил щодо об’єктів готельного призначення. Керівникам територіальних підрозділів доручено перевірити об’єкти готельного призначення на предмет достовірності даних, наведених у деклараціях про готовність об’єктів до експлуатації.
Додатково повідомляємо про те, що зміна функціонального (цільового) призначення приміщення проводиться шляхом реконструкції з поданням відповідних документів до відділу ДАБК. У разі використання приміщення не за цільовим призначенням передбачена відповідальність, згідно чинного законодавства України.


Відділ державного
архітектурно-будівельного
контролю


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами