Новая Каховка | 02 Апреля 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-04 » Новости

» Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення

Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради звертається до мешканців м. Нова Каховка та населених пунктів, розташованих на території Новокаховської міської ради, з інформацією щодо експлуатації об’єктів готельного призначення.

У зв’язку з останніми подіями, які відбулися в ніч на 17 серпня в м. Одесі загинуло 9 осіб в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар».
Як повідомив заступник директора департаменту ДАБІ в Одеській області Черкасов І., в усіх документах та деклараціях зазначалось, що це складські приміщення, і відсутня інформації про готель або місце проживання людей.
21 серпня 2019 року Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав окреме доручення керівникам територіальних органів перевірити достовірність даних, наведених у деклараціях про готовність до експлуатації об’єктів готельного призначення, які віднесені до незначного класу наслідків (СС1).
Керівникам територіальних підрозділів доручено провести аналіз та співставлення об’єктів готельного призначення в інтернет-ресурсах з інформацією єдиного реєстру документів. Аналіз необхідний через можливі розбіжності між статусом об’єкта на час введення в експлуатацію та статусом в ході експлуатації.
Крім того, посилено контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил щодо об’єктів готельного призначення. Керівникам територіальних підрозділів доручено перевірити об’єкти готельного призначення на предмет достовірності даних, наведених у деклараціях про готовність об’єктів до експлуатації.
Додатково повідомляємо про те, що зміна функціонального (цільового) призначення приміщення проводиться шляхом реконструкції з поданням відповідних документів до відділу ДАБК. У разі використання приміщення не за цільовим призначенням передбачена відповідальність, згідно чинного законодавства України.


Відділ державного
архітектурно-будівельного
контролю


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы