Новая Каховка | 30 Сентября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2019-09-04 » Новости

» Новокаховська міська рада надала згоду на приєднання до Новокаховської ОТГ Райської територіальної громади

Новокаховська міська рада надала згоду на приєднання до Новокаховської ОТГ Райської територіальної громади

Сьогодні, 4 вересня, в Новій Каховці відбулася позачергова 67 сесія міської ради 7-го скликання. В роботі сесії прийняли участь 24 з 36 депутатів, що були обрані до складу ради, повідомляє кореспондент Online Нова Каховка.
Відкриваючи сесію міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко наголосив, що приводом для скликання позачергової сесії стала необхідність прийняття рішення про надання згоди на добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади.
Надалі він пояснив, що це пов’язано саме з бюджетними питаннями. В державі йдуть процеси формування державного і місцевих бюджетів на 2020 рік. І на Новокаховську ОТГ розрахунки на освітню та медичну субвенції робляться з наявного населення та інфраструктури. Тому нам треба поспішати, щоб освітні та медичні об’єкти Райської сільської ради були обраховані за Новокаховською ОТГ.
Проект рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади» представив начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Депутати підтримали пропозицію міського голови та одноголосно проголосували за добровільне приєднання Райської сільської територіальної громади до Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади.
Також одноголосно депутати підтримали рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади до Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади». Потреба у повторному ухваленні цього рішення виникла через технічні проблеми. Бо Веселівська рада є сільською, а її центр, Веселе, селищем. А це у рішенні, що вже було прийняте депутатами на 65 сесії, не було відображено.
Закриваючи сесію ради, міський голова Володимир Коваленко розповів депутатам, що на наступному тижні у селі Козацьке заплановані громадські слухання з питання добровільного приєднання Козацької сільської ради до Новокаховської ОТГ.
На цьому 67 сесія Новокаховської міської ради завершила свою роботу.


Матеріали Online Нова Каховка


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы