Нова Каховка | 10 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-09-03 » Новини

» СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В МАСЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В МАСЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий шкільний народ, що зібрався нині, 2-го вересня, біля привітно відчинених дверей рідної Маслівської школи (директор Оксана Ковш).
День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, їх сьогодні у Маслівській школі -10.
Старші учні подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна та урочиста.
Першою із початком нового навчального року привітала учнів, батьків та вчителів директор школи Ковш Оксана Петрівна. Вона побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Подякувала директору Новокаховського рибоводного заводу частикових риб Дикусі Ігорю Михайловичу та директору базового підприємства ТОВ «Тачанка» Міткову Дмитру Степановичу за всебічну підтримку навчального закладу.
До гостей урочистої лінійки звернувся голова Райської сільської ради Коваль Іван Іванович. Він побажав гостям свята, дітям і педагогам миру, добра і благополуччя. До привітань приєдналась депутат Новокаховської міської ради Мосьпан Тетяна Олегівна. Першокласники отримали яскраві подарунки від базового підприємства ТОВ «Тачанка» (директор Мітков Дмитро Степанович).
Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок - всі сповістили про початок нового навчального року, початок нової сторінки життя — цікавої, барвистої і повної нових знань.


Адміністрація школи
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами