Нова Каховка | 10 Липня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2019-09-02 » Новини

» В Новій Каховці проблем з фінансуванням освіти з боку держави немає

В Новій Каховці проблем з фінансуванням освіти з боку держави немає

29 серпня в Новій Каховці відбулася конференція педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів, що підпорядковуються міському відділу освіти.

З початком нового навчального року привітала вчителів та вихователів Нової Каховки начальник міськво Лілія Микитенко.
Цьогорічну конференцію вирішили провести у формі панельних дискусій із залученням провідних фахівців за окремими питаннями: НУШ, профільне навчання, інклюзивна освіта, професійний розвиток педагога.
Перша частина освітянського форуму відбулась 28 серпня у формі засідань міських і міжшкільних методичних об’єднань педагогів.
Протягом двогодинної сесії освітяни Нової Каховки підвели підсумки минулого та поставили завдання на наступний навчальний рік.

На педагогічний зліт запросили керівників міських освітніх закладів, представників педколективів, секретаря міськради Олександра Лук’яненка, куратора освіти – профільного заступника міського голови Володимира Сироватку, в.о. Дніпрянського старостинського округу Анатолія Білого та депутатів міської ради, які постійно допомагають у вирішенні освітніх проблем: Сергія Хоменка, Олександра Афанасьєва та Наталію Марченко.

«У першу чергу я хотів би всім передати найкращі привітання від міського голови Володимира Коваленка, який зараз знаходиться у Херсоні на колегії обласної держадміністрації, де, в тому числі, розглядаються освітні питання, – звернувся до присутніх Олександр Лук’яненко. – Сподіваюсь, що робота на конференції буде плідною і ви зможете обговорити всі проблеми, які стосуються вашої роботи та нового навчального року. Хочу сказати, що цього року у нас інша ситуація по освітній субвенції. Ви всі знаєте, як ми тоді працювали аби віднайти компроміс між державною, міською владою і працівниками освіти. У цьому році таких проблем немає. Хотів би попросити вас бути максимально відвертими один з одним і знайти ті рішення, які б відповідали вашим інтересам і запиту всієї громади».

Як зазначила пані Лілія, щорічна педагогічна конференція – це свято. Свято, яке дає початок новому навчальному року. Звісно, йому передує кропітка підготовка педагогів.
Тож, за її підсумками до нового навчального року за створення креативного та якісного освітнього простору нової української школи подякою міського відділу освіти нагородили колективи закладів освіти міста:

- ДЮСШ (керівник Петро Бойко), СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник),
- я/с «Журавлик» (керівник Тетяна Дудник),
- я/с «Ромашка» (керівник Олена Кайданенко),
- ІРЦ (керівник Марина Скрипнікова).
За клопотанням благодійного фонду Ігоря Колихаєва освітяни також отримали грошову підтримку на придбання необхідного для закладів канцелярського знараддя.Матеріали Online Нова Каховка


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами