Новая Каховка | 30 Марта 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-09-02 » Новости

» В Новій Каховці проблем з фінансуванням освіти з боку держави немає

В Новій Каховці проблем з фінансуванням освіти з боку держави немає

29 серпня в Новій Каховці відбулася конференція педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів, що підпорядковуються міському відділу освіти.

З початком нового навчального року привітала вчителів та вихователів Нової Каховки начальник міськво Лілія Микитенко.
Цьогорічну конференцію вирішили провести у формі панельних дискусій із залученням провідних фахівців за окремими питаннями: НУШ, профільне навчання, інклюзивна освіта, професійний розвиток педагога.
Перша частина освітянського форуму відбулась 28 серпня у формі засідань міських і міжшкільних методичних об’єднань педагогів.
Протягом двогодинної сесії освітяни Нової Каховки підвели підсумки минулого та поставили завдання на наступний навчальний рік.

На педагогічний зліт запросили керівників міських освітніх закладів, представників педколективів, секретаря міськради Олександра Лук’яненка, куратора освіти – профільного заступника міського голови Володимира Сироватку, в.о. Дніпрянського старостинського округу Анатолія Білого та депутатів міської ради, які постійно допомагають у вирішенні освітніх проблем: Сергія Хоменка, Олександра Афанасьєва та Наталію Марченко.

«У першу чергу я хотів би всім передати найкращі привітання від міського голови Володимира Коваленка, який зараз знаходиться у Херсоні на колегії обласної держадміністрації, де, в тому числі, розглядаються освітні питання, – звернувся до присутніх Олександр Лук’яненко. – Сподіваюсь, що робота на конференції буде плідною і ви зможете обговорити всі проблеми, які стосуються вашої роботи та нового навчального року. Хочу сказати, що цього року у нас інша ситуація по освітній субвенції. Ви всі знаєте, як ми тоді працювали аби віднайти компроміс між державною, міською владою і працівниками освіти. У цьому році таких проблем немає. Хотів би попросити вас бути максимально відвертими один з одним і знайти ті рішення, які б відповідали вашим інтересам і запиту всієї громади».

Як зазначила пані Лілія, щорічна педагогічна конференція – це свято. Свято, яке дає початок новому навчальному року. Звісно, йому передує кропітка підготовка педагогів.
Тож, за її підсумками до нового навчального року за створення креативного та якісного освітнього простору нової української школи подякою міського відділу освіти нагородили колективи закладів освіти міста:

- ДЮСШ (керівник Петро Бойко), СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник),
- я/с «Журавлик» (керівник Тетяна Дудник),
- я/с «Ромашка» (керівник Олена Кайданенко),
- ІРЦ (керівник Марина Скрипнікова).
За клопотанням благодійного фонду Ігоря Колихаєва освітяни також отримали грошову підтримку на придбання необхідного для закладів канцелярського знараддя.Матеріали Online Нова Каховка


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы