Новая Каховка | 15 Декабря 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-08-12 » Новости

» До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

22 серпня 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, III поверх) скликається шістдесят шоста чергова сесія міської ради 7-го скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:

1.Депутатські запити.
2.Про нагородження відзнакою міської ради «За заслуги перед містом».
3.Про внесення змін до Програми технічної експертизи, модернізації та ремонту ліфтів у багатоквартирних житлових будинках та гуртожитках на період 2018-2020 роки.
4.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за травень 2019 року.
5.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за червень 2019 року.
6.Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу міського бюджету міста Нова Каховка.
7.Про згоду на передачу до державної власності майна.
8.Про згоду на передачу до державної власності майна.
9.Про дозвіл комунальному підприємству «Міський оздоровчий центр» на списання основних засобів.
10.Про дозвіл комунальному підприємству «Основа» на списання основних засобів
11.Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2019 року №1745.
12.Про внесення змін до рішень міської ради від 27.06.2019 року №2101 та №2102.
13.Про внесення змін до рішення міської ради від 28.03.2019 року №1882 «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території с.Корсунка Новокаховської міської територіальної громади».
14.Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за IІ квартал 2019 року.
15.Про затвердження акту обстеження технічного стану основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, які орендує ПрАТ "ДМК «Таврія».
16.Про затвердження проектів землеустрою для реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки.
17.Про затвердження документації із землеустрою, припинення прав на землю та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
18.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування Відділу освіти Новокаховської міської ради.
19.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування Навчально-виховному комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Новокаховської міської ради.
20.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування Загальній освітній школі І-ІІІ ступенів №4 Новокаховської міської ради.
21.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території смт.Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
22.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території смт. Дніпряни.
23.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території с.Корсунка Новокаховської міської територіальної громади.
24.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду АТ «Херсонобленерго».
25.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ТОВ «Торг-Сервіс».
26.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо земельних ділянок, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах та внесення змін до прийнятих раніше рішень.
27.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
28.Про надання згоди щодо відведення земельної ділянки громадянину в межах Новокаховської міської територіальної громади.
29.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території смт.Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
30.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території с.Нові Лагері Новокаховської міської територіальної громади.
31.Про укладання договорів сервітуту на право розміщення тимчасових споруд.
32.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Брулевичем Віталієм Володимировичем.
33.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Брулевичем Віталієм Володимировичем (0,0016 га).
34.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Брулевичем Віталієм Володимировичем по вул.Свєтлова,1-в.
35.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність з розстроченням платежу для здійснення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця Стародубця Олександра Валентиновича.
36.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем Шилко Тетяною Вікторівною.
37.Про продаж об’єкта міської комунальної власності.
38.Про відмову від здійснення переважного права купівлі нерухомого майна.
39.Про зміну цільового призначення приватної земельної ділянки.
40.Про прийняття у комунальну власність Новокаховської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
41.Про встановлення заборони на будівництво нових господарських споруд на території історичної частини міста Нова Каховка.
42.Оголошення, звернення.


Організаційний відділ
міської ради


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы