Новая Каховка | 15 Декабря 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-08-12 » Новости

» Новокаховські податківці наводять лад на ринку пасажирських перевезень

Новокаховські податківці наводять лад на ринку пасажирських перевезень

Днями у Новокаховському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ініційовано робочу зустріч з керівниками місцевих служб таксі стосовно легалізації найманої праці, своєчасності та повноти сплати податків і зборів. У заході брали участь: керівник Новокаховської місцевої прокуратури Олександр Король, заступник міського голови Новокаховської міської ради Олег Тарабака та інспектор управління Держпраці Наталія Іванова.
У своєму виступі очільниця Новокаховського управління Галина Серебрянська порушила питання стосовно наявності у суб’єктів господарювання, які у м. Нова Каховка надають послуги таксі, великої кількості – 78 відс. власного автотранспорту, які не внесені до бази даних Державної служби України з безпеки на транспорті, при цьому 65 відс. - орендований автотранспорт. Даний факт викликає сумнів щодо "прозорості" ведення фінансово-господарської діяльності.
Податківці використали наявну з різних джерел інформацію, співставили її з даними Електронного кабінету перевізника, провели аналіз фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та встановили "ймовірне" використання найманої праці без офіційного працевлаштування. А це, як наслідок, втрати бюджету у значних розмірах (податку на доходи з фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, єдиного податку, військового збору).
Важливою також стала інформація про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору - не тільки водіїв, а й диспетчерів, механіків, бухгалтерів, (ст. 265 Кодексу законів про працю України), за діяльність без державної реєстрації (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та про кримінальну відповідальність (ст. 172 Кримінального кодексу України).
Керівники служб таксі уважно вислухали всі критичні зауваження начальниці територіального управління та взяли до уваги необхідність офіційного працевлаштування працівників та виплати належного розміру заробітної плати, відображення у звітах за формою 1-ДФ суми виплачених доходів від надання майна в оренду.


Новокаховське управління ГУ ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы