Новая Каховка | 15 Декабря 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2019-08-12 » Новости

» Інформація архівного відділу

Інформація архівного відділу

На зберіганні в архівному відділі знаходяться документи Відкритого акціонерного товариства «Луч».
Історія створення Новокаховського заводу пластмасових виробів "Луч" розпочалося наприкінці 50-х років минулого століття.
За рішенням Херсонського облвиконкому від 11 грудня 1958 року № 1072 з 1 січня 1959 року у м.Нова Каховка створений Новокаховський міськпромкомбінат.
Від Каховського міськпромкомбінату в розпорядження Новокаховського міськпромкомбінату були передані кам’яний кар’єр в Бургунській балці, швейна, взуттєва та радіомайстерні, швейна майстерня на ст.Каховка та кисневий завод.
Згодом були створені художня майстерня, деревообробний цех, столярний цех, цех залізобетонних виробів.
Штат працівників був дуже різноманітний:
- компресорники, наповнювачі, апаратники, слюсарі, водії на кисневому заводі;
- закрійники, чоботарі, радіомайстри, майстри годинників у майстернях побутового обслуговування;
- каменоломи, бульдозеристи, столяри на Бургунському кар’єрі.
З квітня 1959 року стали виготовляти черепицю у новоствореному черепичному цеху. Наказом директора Новокаховського міськпромкомбінату Фірсова М.І. від 16.05.1959 №68 до 1 червня 1959 року встановлена вартість за виготовлення черепиці – 22 копійки за штуку, з 1 лютого 1960 року вартість черепиці за 1 шт. складала ( встановлена) 15 коп.
У липні 1959 художня майстерня була ліквідована.
З 1964 року запрацював цех пластмасових виробів.
Новокаховський промисловий комбінат існував до 01 січня 1969 року.
З 01 січня 1969 року підприємство було перейменовано в Новокаховський завод пластмасових виробів.
Згідно наказу Херсонського ВО "Волна" від 24.10.1988 №1 Новокаховський завод пластмасових виробів перейменований в Новокаховський завод пластмасових виробів "Луч".
У 1994 році на базі Новокаховського заводу пластмасових виробів "Луч", утворене Відкрите акціонерне товариство завод "Луч".
У 1990 році підприємством було виготовлено 179 тонн виробів із пластмас, але уже у 1999-2000 роках продукції майже не виготовляли. Завод був ліквідований.
До архівного відділу Новокаховської міської ради на зберігання передано архівні справи за період з 1958 по 2001 рік, а саме: накази керівника з кадрових питань (особового складу), особові рахунки робітників та службовців, особові картки звільнених.
Для підтвердження трудового стажу чи заробітної плати колишні працівники Відкритого акціонерного товариства «Луч» можуть звертатися за довідками до архівного відділу Новокаховської міської ради.
До відома, надання архівних довідок, необхідних для забезпечення соціального захисту громадян, відповідно до статті 35 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" здійснюється безоплатно.


Архівний відділ


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы